Samsung Tab A ekranında ortadan kırık oluştu

Makaleler
40
Daha fazla  
Tabletimin ekranının kırıldığını fark ettim. Sorunun daha fazla büyümemesi için yarın Vatan Bilgisayar'a götüreceğim ama sorum şu götürürken kaskosunu götürürken kutusunu ve garanti belgesini de götürmeli miyim? Bir de kasko öder mi ücreti yoksa bizden ücret alırlar mı?

Tablette kaskoyu ilk defa duydum. Garanti belgesi gibi şeyleri yanınıza alın ve bundan sonra dikkatli kullanmaya çalışın. Ekran kırılmaları genelde kullanıcı hatası olduğu için garanti kapsamına girmezler.

Tablette kaskoyu ilk defa duydum. Garanti belgesi gibi şeyleri yanınıza alın ve bundan sonra dikkatli kullanmaya çalışın. Ekran kırılmaları genelde kullanıcı hatası olduğu için garanti kapsamına girmezler.

234 TL'ye yaptırdık kaskoyu 6 sayfa imza attırdılar bana eziyet gibiydi.

Yapıyorlar hocam. Teknosa da bir şey alırken adama anlatıyordu çalışan. Al bunu istersen vur kır falan bir şeyler diyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı