Samsung Tab A7 alınır mı?

Altuğ karatekin

Hectopat
Üniversite için düşünüyorum lakin aradığım bazı özellikler var. İlk önce bir kalemi olması lazım ve klavyesi rahat olmalı. Derslerde not alırken resim ile destek vermem lazım ayrıca Adobe iu ve PS kullanacağım. Bu özellikleri taşıyan başka tabletler varsa önerebilirsiniz. Bütçem fazla değil 2.5k. Bir diğer düşündüğüm ise Huawei Mate pad 11.

Huawei ve A7'nin seni tatmin etmeyeceğini düşünüyorum.
Samsung 10.4 Inç Galaxy Tab S6 Lite Tablet Bilgisayar, WiFi, Gök Mavisi : Amazon.com.tr: Bilgisayar bunu alıp sonradan kalem ve klavye alman en mantıklısı bence.

Huawei güzel gözüktü gözüme onun için yazmıştım fiyatı da biraz tuzlu tabi.

Tabii ki neden olmasın klavye de eklerseniz işinizi görür...

Lenovo M10 nasıldır peki? Bir de S6 mı yoksa A7 mi alırdınız siz olsanız. Bu tabletler kalemli geliyor mu yoksa kendim mi almalıyım?

Huawei güzel gözüktü gözüme onun için yazmıştım fiyatı da biraz tuzlu tabii.

Lenovo M10 nasıldır peki? Bir de S6 mı yoksa A7 mi alırdınız siz olsanız. Bu tabletler kalemli geliyor mu yoksa kendim mi almalıyım?

Hocam A7 ve M10 düşük kalır Huawei seni tatmin eder hatta çok ta iyi ama 4K fiyatı var onunda 2.5k ya en iyisi S6 Lite.

Huawei güzel gözüktü gözüme onun için yazmıştım fiyatı da biraz tuzlu tabii.

Şahsen ben Lenovo'nun thinpad serisi hariç hiçbir serisini sevmem ama siz bilirsiniz;
Ayrıca S6 ve A7 arsasında 1000 TL var gerek var mı bilmem ama klavye+kalem + A7 daha mantıklı geldi şahsen.

Şahsen ben Lenovo'nun thinpad serisi hariç hiçbir serisini sevmem ama siz bilirsiniz;
Ayrıca S6 ve A7 arsasında 1000 TL var gerek var mı bilmem ama klavye+kalem + A7 daha mantıklı geldi şahsen.

Hocam A7 + klavye + kalem mantıklı fakat ileride Adobe programlarında kasması muhtemel sonradan klavye kalem alamam diyorsan öyle yap ama onun dışında S6 Lite alıp sonradan klavye + kalem daha iyi gider.

Hocam A7 + klavye + kalem mantıklı fakat ileride Adobe programlarında kasması muhtemel sonradan klavye kalem alamam diyorsan öyle yap ama onun dışında S6 Lite alıp sonradan klavye + kalem daha iyi gider.

A7 tablet alacaksanız Adobe türü programları zaten aklınızdan kaldırmalısınız tabii 1000 TL vererek daha uzun ömürlüsünü almak daha iyi olabilir ama iş bütçe işi.

A7 tablet alacaksanız Adobe türü programları zaten aklınızdan kaldırmalısınız tabii 1000 TL vererek daha uzun ömürlüsünü almak daha iyi olabilir ama iş bütçe işi.

İu kullanacağım onun için istiyorum. PC de logo tasarımı vs zor oluyor fare ile. Derslere de yardımcı olsun diye alıyorum. A7 ileride ne kadar kasabilir? Nedeyse hiç tablet kullanmadım pek bilmiyorum.

Geri
Yukarı