Çözüldü Samsung Tab A7 herhangi bir müzik uygulamasında yanıt vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Megaton

Kilopat
Makaleler
11
Yer
Ötüken, Tanrı Dağları
Tabletim herhangi bir müzik uygulamasında otomatik olarak durduruldu hatası veriyor ya da donuyor. Mesela Spotify ya da GM müzik adlı programlarda şarkı dinliyorum arka plana attım bir fotoğraf falan bakıyorum sonra şarkı değiştirmek istediğimde ya degistirilmiyor ya da durduruldu hatası veriyor. Uygulamayı kapatıyorum ama hala şarkı çalmaya devam ediyor, sadece ben kendim durdurursam kapanıyor. Yardımcı olan kişilere şimdiden teşekkürler.
Ayrıca ufak bir bilgi daha vereyim bu uygulamayı arka plana attıktan hemen sonra girince bir şey olmuyor, ortalama 5 dk bekledim sonra değiştirmek için tıkladım iste o zaman sıkıntı başlıyor.
Fikri olan kişiler var mi?
@TÇB
@tirabzonun_kaymagi
Bilen var mı?
@unnamedington
Yardımcı olabilecek olan yok mu?
Ya da yardımcı olabileceğini düşündüğünüz kişi varsa bir etiket atın lütfen?

Çözüm
İlk önce tablet uygulama sürekli çökme yaptığı ve pil sağlığına zarar verdiği için optimize ediyor onu kapatmanız lazım ama tek bu değil.
Sonra arka plan etkinliğini aktif etmeniz gerek.
Daha sonra uyku modunu kapatın, sadece uygulama için.
Yeniden başlatın ve sonra tekrar açın.
Daha sonra yazılım güncellemesi yaptım ama yapmadan önce çalışıyordu.
İlk önce tablet uygulama sürekli çökme yaptığı ve pil sağlığına zarar verdiği için optimize ediyor onu kapatmanız lazım ama tek bu değil.
Sonra arka plan etkinliğini aktif etmeniz gerek.
Daha sonra uyku modunu kapatın, sadece uygulama için.
Yeniden başlatın ve sonra tekrar açın.
Daha sonra yazılım güncellemesi yaptım ama yapmadan önce çalışıyordu.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı