Samsung Tab S7 FE alınır mı?

Razor1

Hectopat
Daha fazla  
S7 FE almak istiyorum. 4 sene beni götürür mü? Oyun oynamayı düşünmüyorum. Elimde halihazırda laptop ve Samsung telefon var. Senkronizasyon, kaleminin şarjsız olması, Type-C, dex gibi özellikleri artı yönleriyken tek sıkıntısı işlemcisinin düşük olması. IPad'de ise tek artı stabilizasyon ve performansın çok daha yüksek olması. Parasının hakkını verir mi?

S7 FE'nin ekrani bildigim kadariyla 60Hz. 120Hz ekranlarla arada cok fark oluyor. iPadlerde de durum ayni. Pisman olursun bence biraz daha birikim yapip 120Hz ekranli bir modele yonel.

S7 FE'nin ekrani bildigim kadariyla 60Hz. 120Hz ekranlarla arada cok fark oluyor. IPad'lerde de durum ayni. Pişman olursun bence biraz daha birikim yapip 120Hz ekranli bir modele yonel.

Merhaba, evet dediğiniz gibi 120 Hz fark yaratabilir fakat bu ekonomide birikim yapmak ne kadar mantıklı bilemiyorum. Zaten oyun oynamayacağım için 120Hz çok da canımı sıkmayacaktır. Uzun ömürlü olması sebebiyle de iPad aldım.

120Hz Tab S8'im var. Gayet başarılı. 60Hz de iyidir ancak 120Hz bir model ile arada az bir fark varsa 120Hz'e geçiniz.

Düzenleme: 120 Hz tabletimi 60Hz'e çevirdim birkaç dakikalığına. Menülerde deli gibi kasıyor hissi veriyor ancak yazarken çok fark yok hatta hiç fark hissedemedim.

Son düzenleme:
120Hz Tab S8'im var. Gayet başarılı. 60Hz de iyidir ancak 120Hz bir model ile arada az bir fark varsa 120Hz'e geçiniz.

düzenleme: 120 Hz tabletimi 60Hz'e çevirdim birkaç dakikalığına. Menülerde deli gibi kasıyor hissi veriyor ancak yazarken çok fark yok hatta hiç fark hissedemedim.

Açıkçası aklımda hiç 120Hz ekran almak yoktu. Oyun oynamayacağım için çok da gerekli görmüyorum. iPad 9 aldım, şimdilik bir sıkıntı yok. 120Hz aramıyorum. Tek sıkıntısı stereo hoparlör olmaması. Film falan izlerken eksikliğini çekiyorum.

Açıkçası aklımda hiç 120Hz ekran almak yoktu. Oyun oynamayacağım için çok da gerekli görmüyorum. iPad 9 aldım, şimdilik bir sıkıntı yok. 120Hz aramıyorum. Tek sıkıntısı stereo hoparlör olmaması. Film falan izlerken eksikliğini çekiyorum.

Güle güle kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı