Galaxy Tab S7 FE alınır mı?

Evet. Sınav seneme giriş yapıyorum. Bu yaz stajımdan gelen parayla tablet almayı düşünüyorum. Normalde almayacaktım fakat benim durumum biraz farklı. Saat sabah 7.30'dfan akşam 5.30'a kadar stajda oluyorum. Bu sebeple biraz sıkıntı oluyor. Tablet götürmek istememdeki sebep; stajda şu an olduğum yer zaten beyaz yakalı yeri. Herkes tablet, PC falan takılıyor zaten. Pek sırıtmaz orada. Kafamda 2 tane tablet vardı. Onlar şunlar.
Samsung Tab S7 FE Wi-Fi (MediaMarkt'ta 7k)
Huawei MatePad 11 (8.999 TL)

Samsung'un ekranı büyük diye ve DeX modu var diye bana biraz daha alıcı geldi fakat sizin de fikirlerinizi almak istedim.
Şimdi baktım, ben bir eşek olduğum için fiyatı ucuzken almadım ve şimdi zam yapmışlar Samsung'un tableti 10k olmuş her yerde. Çıldıracağım.

Huawei'de ise Google ürünleri olmayışı beni biraz soğuttu kendisine karşı. Kalmayayım ortada. Tüm videolarım falan hepsini YouTube'dan izliyorum. Not alıyorum. PDF çözüyorum mesela Samsung'da ekranın büyük olmasından dolayı ekranı ikiye bölüp çalışma imkanım falan vardı. Huawei aynı performansı sunamayabilir bir de.
Huawei'de bir de Bluetooth mouse veriyormuş 999 TL değerinde. Huawei'de de DeX mode gibi bir şey var mıdır?

Bir de genel bir sorum var. Sizce tablet alınır mı? Sınav senesi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburada kendisisi 8500 .
MediaMarket 9999
Screenshot_20230708_073650_Vivaldi Browser~2.jpg

Geri
Yukarı