Samsung Tab S7 FE vs S6 Lite

Şu anda hepsine gittim ve baktım fiayatlara zam gelmiş ve sadece 1 yerde zamlanmamış. Baktiğım Xiaomi pad 5 daha çekici geldi 9000TL ise güzel fiyat sanirim onu alacağım. Harici daha ucuz bir klavye ve kalem alsam uyumlu mu bildiginiz markalar varsa önerebilir misin?
Uyumlu olacağını sanmıyorum herhangi alternatifin. En azından olan varsa da ben bilmiyorum. Zaten kendi kalemi neden o kadar pahalı onu da bilmiyorum.

Hocam sadece Disney'de yaşadım. Netflix'in içeriklerini hafıza kartına indirebiliyorum. Spotify, Prime Video ve BluTV içerikleri de hafıza kartına iniyor. Disney kaynaklı bu sıkıntı. Çünkü telefonun hafıza kartına indirdiğimde de Disney donuyor.

Hocam 2 yıldır kullanan yukarıdaki arkadaş. Ben tableti geçen yıl sonlarında almıştım. Clash of Clans oynuyorum. Böyle cadı birliği falan salınca hafif kasmalar başlıyor. Google Play'den GTA San Andreas kurdum. Bu bile kastı. Dediğiniz gibi eski model olabilir akşam bir kontrol edeyim.
Nasıl kafamda kaldıysa ilk okuduğum mesajla senin kasıyor demeni birleştirmişim.

Uyumlu olacağını sanmıyorum herhangi alternatifin. En azından olan varsa da ben bilmiyorum. Zaten kendi kalemi neden o kadar pahalı onu da bilmiyorum.

Nasıl kafamda kaldıysa ilk okuduğum mesajla senin kasıyor demeni birleştirmişim.

Samsung'u depolama alindandan, huwaeyi ise isletim sisteminden (YouTube desteklemiyor) eledim Xiaomi alacağım umarim hayirlisi olur. Tavsiyelerin için sana ve herkese teşekkür ederim.

Geri
Yukarı