Samsung Tab S8+ alınır mı?

Doğukanb2007

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben su şu an 10. sınıfım ve lisede kullanmak ve ara sıra oyun oynamak için tablet almayı düşünüyorum. MediaMarkt'da 18k ya Tab 8+ gördüm, sizce alınır mı? Bir de sizce lise için tablet almak mantıklı mıdır? Bütçe 20k civarı.

Merhaba, ben su şu an 10. sınıfım ve lisede kullanmak ve ara sıra oyun oynamak için tablet almayı düşünüyorum. MediaMarkt'da 18k ya Tab 8+ gördüm, sizce alınır mı? Bir de sizce lise için tablet almak mantıklı mıdır? Bütçe 20k civarı.
Uygun fiyata denk getirirsen ultrasını tavsiye ederim.

Samsung Shop üzerinden eğitim indirimiyle 20000 TL'ye S9 Plus öneririm. Hesap açtıktan sonra e-Devlet üzerinden alınmış öğrenci belgesinin barkoduyla öğrenci olduğunuzu doğruladıktan sonra indirimli fiyatlarla alışveriş yapabiliyorsunuz.

S9 FE alabilirsiniz onun yerine.

Samsung shop üzerinden eğitim indirimiyle 20000 TL'ye S9 Plus öneririm. Hesap açtıktan sonra e-Devlet üzerinden alınmış öğrenci belgesinin barkoduyla öğrenci olduğunuzu doğruladıktan sonra indirimli fiyatlarla alışveriş yapabiliyorsunuz.

Haber verdiginiz için çok teşekkürler sayenizde normal fiyatından 5000 TL uyguna S9+ aldım.

Geri
Yukarı