Samsung Tab S9 FE alınır mı?

camasirsuyuu

Hectopat
Lise 3'e gidiyorum. Not almak PDF üzerinden test cozmek, sosyal medyada takilmak için tablet ariyorum. Samsung Tab S9 FE dikkatimi çekti sizce alınır mı? İşlemcisi nasıldır? Tablette oyun oynama amacım yok.

Bütçe: 11.000 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece PDF çözmekse amaç Tab S6 da iş görür bence fazla para vermeye gerek yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPad 9'a da bakabilirsiniz ama kaleme elstra para vermeniz lazım diye biliyorum.
Matepad 11.5 de var, donanım olarak daha iyi ama Google sorunlarıyla uğraşmak istemezsiniz muhtemelen.
Alınır S9 FE.

Çevremde çok var S9 FE kullanan hepsi de memnun sizde memnun kalırsınız muhtemelen. Ben şahsen MatePad 11.5 tercih ederdim ancak ikisi de işinizi görür fazla fazla.

iPad 9'a da bakabilirsiniz ama kaleme elstra para vermeniz lazım diye biliyorum.
MatePad 11.5 de var, donanım olarak daha iyi ama Google sorunlarıyla uğraşmak istemezsiniz muhtemelen.
Alınır S9 FE.

IPad'de dikkatimi çekmişti ama kalem içinde 3000 civari vermem gerektiği için başka tabletlere bakmıştım. Teşekkürler.

Çevremde çok var S9 FE kullanan hepsi de memnun sizde memnun kalırsınız muhtemelen. Ben şahsen MatePad 11.5 tercih ederdim ancak ikisi de işinizi görür fazla fazla.

Teşekkürler.

Sadece PDF çözmekse amaç Tab S6 da iş görür bence fazla para vermeye gerek yok.

Üniversitede de kullanacağım için bu model daha uzun ömürlü olur diye düşündüm. Teşekkürler.

IPad'de dikkatimi çekmişti ama kalem içinde 3000 civari vermem gerektiği için başka tabletlere bakmıştım. Teşekkürler.

Teşekkürler.

Üniversitede de kullanacağım için bu model daha uzun ömürlü olur diye düşündüm. Teşekkürler.
Aldınız mı acaba? Bir de klavyeli bir kılıfı var o yanında gelmiyor değil mi ayrı satılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı