Samsung telefon önerisi

Fard4Dilek

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Yıllardır Çin malı telefon kullanıyorum. Son kez kullanma kararı aldım. Şu an elimdeki Honor 10 Lite telefonum bozuldu ve artık Çin malı telefonlardan bezdim, artık Çin malı almayacağım. Samsung alma kararı aldım. Şimdilik bütçem 5K altında, yani S10-S9 gibi eski modellerden seçim yapıp alacağım. Tabii bunların dışında da öneriye ihtiyacım var. Sizler ne önerirsiniz?

2. elden S10+ bulabilirsiniz 5K altına, ben iki buçuk senedir S10+ kullanıyorum ve asla yavaşlamadı, ancak AMOLED yanığı büyük problem sırf AMOLED yanığı yüzünden ekran değiştirdim 2500 TL'ye

Herkese merhaba. Yıllardır Çin malı telefon kullanıyorum. Son kez kullanma kararı aldım. Şu an elimdeki Honor 10 Lite telefonum bozuldu ve artık Çin malı telefonlardan bezdim, artık Çin malı almayacağım. Samsung alma kararı aldım. Şimdilik bütçem 5K altında, yani S10-S9 gibi eski modellerden seçim yapıp alacağım. Tabii bunların dışında da öneriye ihtiyacım var. Sizler ne önerirsiniz?
M23 bakabilirsiniz.

Ben kendim s10+ kullandım çok güzel video kamera konusunda beni baya etkiledi performans olarak iyi ama oyun oynayacak san arada drop giriyor batarya mA düşük olduğu için fazla götürmez ama 1 günü hemen hemen tamamlarsın

Ben kendim S10+ kullandım çok güzel video kamera konusunda beni bayağı etkiledi performans olarak iyi ama oyun oynayacak san arada drop giriyor batarya ma düşük olduğu için fazla götürmez ama 1 günü hemen hemen tamamlarsın.

Ben eskiden telefonlardan çok iyi anlardım ama bütçem yoktu. Aklımda da o zamanlar S9 almak vardı (bahsettiğim yıllar S9'ların çıktığı yıllar) o zamanlar bütçem olmadığı için alamadım. Onun yerine Honor 10 Lite aldım. O zamanlar da batarya ve işlemci gibi şeylere önem verirdim. Hata yapmışım, telefonu aldım içine oyun bile yüklemedim. Ondan sonra da kararım bari işe yarasın yolunda olup kamera-batarya yolunda oldu. Uzun lafın kısası 1 gün yeter ve oyun açması çok umurumda değil.

Bu yılda S8 serisinden bir telefon alınır mı sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı