Samsung telefon yazılım güncelleştirmesinden sonra açılmıyor

Recx and Flex

Hectopat
Yer
İzmir
Ablamın Samsung telefonuna yazılım güncelleştirmesi yapınca telefon bir daha açılmadı. Brick oldu sandım telefoncuya götürdüm fakat anakartının yandığını söyledi ve elinde şu anda anakart olmadığını kendisinde kalacağını, eline anakart geçince yapacağını söyledi. Böyle bir şey mümkün mü, neden durduk yere anakart arızalansın ki?

Sabaha kadar durdu her yolu denedim fakat hiç bir tepki alamadım. Telefon elimde değil tamirci arkadaşta.
Açıkçası cihazı en yakın zamanda alın derim. Ucuz ücret çıkacak diye yetkili servis dışındaki tamircilere verilen cihazların ne denli hırpalandığını kendim biliyorum. Birçok arkadaş da biliyordur. Vidasını söküp geri takmayan mı dersin, anakart üzerindeki soket kapaklarını çıkartıp geri takmayan mı dersin, adam akıllı arka camı veya ekranı yapıştıramayıp her yerini çizip yapıştırıcı bulaştıran mı dersin, sağlam parçasını kendine ayırıp başka bozuk telefondan nispeten çalışan parçaları takıp geri veren mi dersin...

Ablamın Samsung telefonuna yazılım güncelleştirmesi yapınca telefon bir daha açılmadı. Brick oldu sandım telefoncuya götürdüm fakat anakartının yandığını söyledi ve elinde şu anda anakart olmadığını kendisinde kalacağını, eline anakart geçince yapacağını söyledi. Böyle bir şey mümkün mü, neden durduk yere anakart arızalansın ki?

Telefon boşta kalsın bir gece sonra şarja takın benim de arada telefonum açılmıyor böyle açıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı