Samsung telefon yazılım güncelleştirmesinden sonra açılmıyor

Recx and Flex

Hectopat
Yer
İzmir
Ablamın Samsung telefonuna yazılım güncelleştirmesi yapınca telefon bir daha açılmadı. Brick oldu sandım telefoncuya götürdüm fakat anakartının yandığını söyledi ve elinde şu anda anakart olmadığını kendisinde kalacağını, eline anakart geçince yapacağını söyledi. Böyle bir şey mümkün mü, neden durduk yere anakart arızalansın ki?

Garantisi devam ediyor muydu? Pil problemi yaşıyor muydunuz? Belki güncelleme kurulumu esnasında pil bittiği için cihaz brick olmuş olabilir. Anakartın yanmasına ihtimal vermiyorum. Xiaomi cihazlarda anakart üzerinde test point denilen bir yer var. Bataryanın soketini çekip o noktaya cımbız ile temas ettirip bilgisayara bağlayarak ROM flashlanıyor. Samsung tarafında böyle bir şey var mı bilmiyorum.

Garantisi devam ediyor muydu? Pil problemi yaşıyor muydunuz? Belki güncelleme kurulumu esnasında pil bittiği için cihaz brick olmuş olabilir. Anakartın yanmasına ihtimal vermiyorum. Xiaomi cihazlarda anakart üzerinde test point denilen bir yer var. Bataryanın soketini çekip o noktaya cımbız ile temas ettirip bilgisayara bağlayarak ROM flashlanıyor. Samsung tarafında böyle bir şey var mı bilmiyorum.

Devam etmiyordu. Model S7 Edge şarjının bittiğini sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı