Samsung J7 yazılım sonrası açılmıyor

Makaleler
7
Yer
Beyaz Saray, Washington, DC
Merhaba. Samsung J7 bir telefonum vardı ve açılmıyordu, ben de teknik servis ile görüştüğümde yazılım atılması gerektiğini söylediler. Odin programını kullanarak yazılım attım. Normalde yazılım yüklemesi tamamlandıktan sonra telefonun kendini yeniden başlatıp yazılımı yüklemesi gerekiyordu, telefon yazılım yüklemesi sonrası siyah ekranda kalıyor. Niye olur, nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Deneyeyim hocam, dünden beri denemediğim ROM kalmadı :D
Dün bana 10 dakikayı bulabilir dediler, 20 dakikaya yakın beklememe rağmen halen siyah ekrandı.

Güncelleme: @Polorchen hocam Custom ROM deneyemem. Cihaz zaten hiçbir şekilde açılmıyor, teknik destek yazılım yüklenmesi gerektiğini söyledi. O yüzden cihazdan herhangi bir açamam veya kapatamam.

Deneyeyim hocam, dünden beri denemediğim ROM kalmadı :D
Dün bana 10 dakikayı bulabilir dediler, 20 dakikaya yakın beklememe rağmen halen siyah ekrandı.

Güncelleme: @Polorchen hocam Custom ROM deneyemem. Cihaz zaten hiçbir şekilde açılmıyor, teknik destek yazılım yüklenmesi gerektiğini söyledi. O yüzden cihazdan herhangi bir açamam veya kapatamam.
Nasıl yani? Ne download moda ne de recovery'e erişiminiz yok mu? O zaman nasıl Stock ROM kuruyorsunuz?

O zaman TWRP ve Custom rom kurabilirsiniz.
Ancak rehberde ayarlardan USB Hata Ayıklayıcıyı açın diyor. TWRP'yi nasıl indireceğimi anlamadım, cihazınızın sürümüne uygun olanı kurun diyor.
@Webcam kullanan insan
Buyurun size TWRP linki.
XDA forum cokmeseydi size ROM linki atacaktım :D
MD5 olanı indireceğim değil mi?
Not: İndirdim, gözüm yanılmış :D

Geri
Yukarı