Samsung Türkiye Garantisi Ne Demek?

radyoaktif

Kilopat
Daha fazla  
kk.jpg

Merak ettiğim şey hepsiburada Samsung Türkiye Garantisi derken, KVK yahut Genpa'dan mı bahsediliyor yoksa tabelasında direkt Samsung Türkiye Garantisi yazan teknik servislerden mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung'un resmi distribtör garantili ürünler. Samsung'un sitesinden size en yakın yetkili servisi bulabilirsiniz.

İthalatçı garantili ürünlerle distribütör garantili ürünlerin farkı bildiğim kadarıyla Türkiye'de satılan modellerden farklılık göstermesi. Mesela bir üründe ön kamera flaşı varken diğerinde olmuyor ve Türkiye'de satılan kılıflar ithalatçı garantili ürünlere olmuyor. Yanlışım varsa lütfen düzeltiniz. Doğrusunu bilelim.

Tam olarak ne demek istedin, ben anlayamadım da.
Yani Samsung Türkiye Garantisi yazıyor fakat servise gittiğinde böyle bir şey yok. Hiçbir ürün hatasını kabul etmiyorlar. Servise çıldırmadan hemen önce şu soruyu sordum. Peki hanımefendi Samsung Türkiye Garanti'sine ne dahil?. Donanımsal hiçbir hatayı Samsung olarak kabul etmiyoruz sadece sistemsel hatalar dahil cevabını aldım. Yanımda şahidim de var. Sizden çılgın gibi para isteyip duruyorlar. Samsung Türkiye'ye şikayette bulunduğunuzda ise sadece oyalanıyorsunuz. Hiçbir zaman geri dönüş yapmıyorlar. Gerçekdışı gibi ama gerçek.

Uzun lafın kısası garantisiz alsan daha iyi. Pişmanlık . Faturaya 1 ay kala fatura süresi dolmustur denir, sonra oyalarlar cihazı tekrar servise çağırıp kargo da bekletip fatura süresini doldururlar dahası eskiden kalan tamir süresini eklemeyerek cihazı geri gönderirler , tekrar iletişim kurunca sizin ekletmeniz gerekli idi şimdi ekleyelim ama bugün itibariyle gene dolmus oluyor derler. 4 güne karşılık 1 gün ekliyorlar :) .inanması güç ama hepsi gerçek belgeli .

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı