Samsung Type-C şarj önerisi

nendou

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, Samsung Galaxy A52 kullanıcısıyım. Orijinal adaptör ve kablo kullanmama rağmen bundan birkaç gün önce telefonumun hızlı şarj ile şarj olmadığını fark ettim. Dün de birdenbire şarj almayı kesiyordu. Bugün sıklaştı ve neredeyse telefonumu şarj edemiyorum. Orijinal veya orijinal kadar iyi olacak şarj kablosu önerir misiniz? Teşekkürler.

Belirli bir bütçem yok sanırım 150 liraya kadar alabilirim.

Başka bir kablo ve adaptör ile denediniz mi? Telefonda bir sıkıntının olup olmadığını anlayalım ki, şarj aletiniz varken boşuna yenisine para vermeyesiniz.

Evet evet denedim. Babam ve kardeşim Huawei kullanıyorlar ikisinin şarjını da denedim problem çıkartmadılar ama kendi şarjımı onlarda denediğimde temassızlık yaptı.

Öncelikle teşekkür ederim fakat bir sorum olacak. Evde iki tane orijinal Huawei hızlı şarj adaptör ve kablosu var. Bu iki şarj aletini de denedim fakat telefonun hızlı şarj özelliği çalışmadı. Bunda çalışacak mı, emin miyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Belirli bir bütçem yok sanırım 150 liraya kadar alabilirim.

Evet evet denedim. Babam ve kardeşim Huawei kullanıyorlar ikisinin şarjını da denedim problem çıkartmadılar ama kendi şarjımı onlarda denediğimde temassızlık yaptı.

Öncelikle teşekkür ederim fakat bir sorum olacak. Evde iki tane orijinal Huawei hızlı şarj adaptör ve kablosu var. Bu iki şarj aletini de denedim fakat telefonun hızlı şarj özelliği çalışmadı. Bunda çalışacak mı, emin miyiz?
Orjinal adaptörünüzde sorun yoksa çalışması gerekir arkadaşın önerdiği kablo. Anladığım kadarıyla diğer marka adaptörleri bağladığınızda hızlı şarj etmeme sorunu ile karşılaştınız. Dilerseniz Ayarlar- Pil ve Cihaz bakımı kısmına girip en altta "Tanılama" bölümü var oradan aşağılarda bulunan "Kablo ile şarj" kısmına gelip kabloyu takıp şarj soketinde vs sorun mu var yok mu anlayabilirsiniz.

Orijinal adaptörünüzde sorun yoksa çalışması gerekir arkadaşın önerdiği kablo. Anladığım kadarıyla diğer marka adaptörleri bağladığınızda hızlı şarj etmeme sorunu ile karşılaştınız. Dilerseniz ayarlar- pil ve cihaz bakımı kısmına girip en altta "tanılama" bölümü var oradan aşağılarda bulunan "kablo ile şarj" kısmına gelip kabloyu takıp şarj soketinde vs sorun mu var yok mu anlayabilirsiniz?

Aslında direkt Huawei hızlı şarj adaptörü ve kablosu ile denedim ona rağmen çalışmıyordu. Huawei kablosu ve Samsung adaptörü denediğimde de çalışmamıştı. Ben yine de bu şarj kablosunu alıp bir deneyeyim hızlı şarjı çalışmaz ise iade yapabiliyorumdur umarım :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında direkt Huawei hızlı şarj adaptörü ve kablosu ile denedim ona rağmen çalışmıyordu. Huawei kablosu ve Samsung adaptörü denediğimde de çalışmamıştı. Ben yine de bu şarj kablosunu alıp bir deneyeyim hızlı şarjı çalışmaz ise iade yapabiliyorumdur umarım :(
Aynı model telefon kullanıyorum bende 1 saat 20 dk civarında %10 dan %100 e şarj ediyor. 85% e 1 saat 5 dk civarı bu değerler kaç sizin cihazınızda.
İnternetten aldığınız cihazı iade edebilirsiniz. Kutusunu açarken çok fazla hırpalayıp yıpratmayın bazen geri iade alırken sorun çıkartabiliyor bu yüzden satıcılar.

Aynı model telefon kullanıyorum bende 1 saat 20 dk civarında %10 dan %100 e şarj ediyor. 85% e 1 saat 5 dk civarı bu değerler kaç sizin cihazınızda.
İnternetten aldığınız cihazı iade edebilirsiniz. Kutusunu açarken çok fazla hırpalayıp yıpratmayın bazen geri iade alırken sorun çıkartabiliyor bu yüzden satıcılar.
tamamdırr, çok teşekkür ederim öneriniz ve ilginiz için. ^^

Geri
Yukarı