Samsung UE50TU7000UXTK hangi paneli kullanıyor?

Oyun ağırlıklı kullanılacak bir 4K TV’de hangi panel tercih edilmelidir?

• IPS

Oy: 3 50,0%
  • VA

Oy: 3 50,0%

• Oy verenlerin toplamı
    6
Ben olsam buna bu kadar para vereceğime, 2K veya 4K; 144 veya 240 Hz bir monitör alırım. Televizyonların HZ değerleri sabit 50 oluyor çoğunda.

Hocam konsol kullanıyorum ve hafta sonları da futbol maçları seyrediyorum. Yalnız oyun amaçlı olsaydı evet size katılıyorum monitör mantıklıydı. Fakat şimdi monitör alırsam klavye mouse masrafı çıkacak, ayrıca koltuk masrafı, konsola klavye mouse bağlayabilmek için ekstra aparat masrafı vs derken 2-3K masraf çıkacak gerek yok.

Hocam konsol kullanıyorum ve hafta sonları da futbol maçları seyrediyorum. Yalnız oyun amaçlı olsaydı evet size katılıyorum monitör mantıklıydı. Fakat şimdi monitör alırsam klavye mouse masrafı çıkacak, ayrıca koltuk masrafı, konsola klavye mouse bağlayabilmek için ekstra aparat masrafı vs derken 2-3K masraf çıkacak gerek yok.
Anladım hocam. Ben sadece oyun için diyorsunuz sandım. Klavye, mouse olmadan nasıl televizyonu kullanacaksınız?

Anladım hocam. Ben sadece oyun için diyorsunuz sandım. Klavye, mouse olmadan nasıl televizyonu kullanacaksınız?

Mevcut televizyonumu klavye mouse olmadan kumanda ile kullanıyordum. Ardından konsola geçince televizyonun Smart özelliğini kullanmayı bıraktım ve konsoldan Gamepad ile kullanıyorum. Konsol oyunlarında klavye mouse kullanılmıyor ama tarayıcıyı kullanırken vs ihtiyaç oluyor. Kablosuz klavye mouse almak iyi olabilir.

Bu model benim de dikkatimi çekti. Uzun süredir televizyon piyasasını ve teknolojilerini takip etmiyorum. Aynı fiyata veya biraz daha vererek fark yaratacak kadar iyi başka bir marka model var mı merak ediyorum?

Geri
Yukarı