Samsung vs ASUS

Düz olması benim için avantaj fakat kişisel bir şey olduğundan eklemiyorum.

IPS olduğundan ve daha ince kenarlara sahip olduğundan ASUS derim.

ASUS'un panalellerini de Samsung'un ürettiği aklınızda bulunsun tercih yaparken. :)
İki tür monitörüde tanıyan biri olarak söylüyorum. Maksadım Samsungu kötülemek değil. Bu yazıyı Samsung'da yazıyorum. Ama Bu modelin ASUS'una gücüm yetmemişti :) Kaliteli görüntü için kesin ASUS :)

Curved İstiyorsan Samsung ama Eğer Çerçevesiz olsun bir de Görüntü kalitesi daha canlı olsun istiyorsan ASUS

Dostum kavisliler oyun için iyi değil mi çünkü ben de monitör alacağım aklımda msi var
Ben kavisli tercih etmem açıkçası düz ekran oyuncu monitörleri daha iyi bu konuda rpg içerik oyunlar oynanılacaksa tercih edilebilir ama fps moba tarzı kesinlikle önermem.
ASUS'un panalellerini de Samsung'un ürettiği aklınızda bulunsun tercih yaparken. :)
Asus taşeron firma olarak samsungu kullanıyor. Asus sen diyor bunları birleştir bana üret diyor yani özellik ve tasarım olarak asus bunu belirtip ona göre samsung üretiyor. Panel üreticileri sadece bunlar ;
Samsung , AUO , NEC ,LG/Philips , Sharp ,Hitachi ,Hydis bunları kullanıp ekran ürettiriyor çoğu firma fakat ekran tasarım ve özellikler firmalar tarafından belirlenip özel olarak üretiliyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı