Samsung Watch 4 AirPods ile çalışır mı?

KamAta

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Samsung Watch 4 almayı planlıyorum. Telefonum Xiaomi, saat olarak Samsung almayı planlıyorum fakat kulaklığım AirPods. Samsung saat ile çağrı açtığımda airpodsa yönlendirir mi yoksa telefona mı yönlendirir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Samsung Watch 4 almayı planlıyorum. Telefonum Xiaomi, saat olarak Samsung almayı planlıyorum fakat kulaklığım AirPods. Samsung saat ile çağrı açtığımda airpodsa yönlendirir mi yoksa telefona mı yönlendirir? Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam deneme ürünleri var ya teknoloji marketlerinde, onlarla bir deneyin çalışıyor mu.

Bence Samsung Watch alma. Telefonun Samsung olmadığından pek çok özellik kullanılmıyor. Sorunun cevabı ise; Kulaklığı saate bağlıyorsun. Telefondan çağrı yaparsan kulaklıktan gelir.
Hayır sadece ekg ve tansiyon başka herşey aktif

Kulaklığa yönlerdirilecek ayarı bluettoth ayarlarında yap çağrı diye

Yeni konular

Geri
Yukarı