Samsung Watch 4 alınır mı?

Ben de aynı ikilemdeydim. Geçen hafta watch 4 classic aldım. Telefonum s23 ultra. Saatten beklentim bildirimleri bana göstermesi, telefondan bildirimi sildiğimde saatten de silinmesi, sesli arama yapabilme, mesajları cevaplayabilme idi. Gayet memnunum tavsiye ederim. Metal kordon aldım mis gibi oldu. Beklentilerin bu şekildeyse boşuna daha fazla para vermeye gerek var mı kendin seçebilirsin. Ayrıca saatin düzenli nabzını kontrol etmesi, tansiyon ölçmesi, ekg kaydı yapması gibi özellikleri kullanmıyorum çünkü ne gerek var. Bir doktor olarak eğer ki spor yaparken kalori hesaplama gibi bir amacım yoksa bu özellikleri de gereksiz buluyorum. Son olarak ben saatten beklentilerimi yazdım hocam. Eğer ki beklentiniz benimkinden farklıysa yeni saatle olan özellik farkına bakıp tekrar gözden geçirin ancak benimkiyle aynı beklentiye sahipseniz watch 4 yeterli bence.

Alınır. Watch 5 ile aynı işlemciye sahip. Sadece batarya ve sensör farkı var.

Ayrıca OneUI Watch 5 güncellemesi, Watch 4 için de geldi. Destekle ilgili de bir sıkıntı olmayacaktır. Alabilirsiniz.

Play sotrden wp yükleniyor, klasik nabız adım ölçme, egzersiz hareketleri, aramları cevaplayıp konuşabiliyorsunuz wpdan mesaj sesli mesaj atabiliyorsunuz, ses kaydetme özlelliği var falan filan telefon gibi yani.

Peki Samsung olmayan telefonlarda tansiyon EKG gibi özellikler kullanılmıyormuş ancak bir yöntem ile kullanılabilir hale geliyormuş bu konuyla ilgili bilginiz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı