Samsung Watch 4 classic vs mi Watch 6 classic

Everythink

Hectopat
Arkadaşlar aralarında 2bin TL fark var açıkçası beni zorlar ama alabilirim fakat sorumda şu bu farka değer özellikler var mı açıkça elimde saat olsun Spotify kullanip mesajlarımı göreyim yeter arama da yapıp alabiliyorsak çok iyi olur.

Mı 6 classic yazmış moderatorler fakat o da Samsung Watch 6 classic yanlış anlaşılmasın.

Aralarında ciddi bir uçurum yok. İstediğiniz özellikleri Samsung Watch 4 karşılıyor. Kıyaslamayı 5 ve 4 arasında soruyor olsaydınız direkt 4 alıp geçin derdim. Arada ki fark sizi zorlamıyor ise Watch 6 satın alabilirsiniz.
Watch 4 Classic kullanıcısıyım.

Aralarında ciddi bir uçurum yok. İstediğiniz özellikleri Samsung Watch 4 karşılıyor. Kıyaslamayı 5 ve 4 arasında soruyor olsaydınız direkt 4 alıp geçin derdim. Arada ki fark sizi zorlamıyor ise Watch 6 satın alabilirsiniz.
Watch 4 Classic kullanıcısıyım.

Peki ekranı çabuk çiziliyor dediler öyle mi cidden hazır kullanicisiniz sorayım hoparlörleri güçlü mü mesela.

Peki ekranı çabuk çiziliyor dediler öyle mi cidden hazır kullanicisiniz sorayım hoparlörleri güçlü mü mesela.
O ifade bezel olmayan modelleri için kullanılmış olabilir. Classic modelin bezel halka paslanmaz çelik cam ise Gorilla Glass DX çizilmelere karşı dayanıklılık teknolojisi kullanıyor. Bildiğimiz safir cam kalitesine denk geliyor. Hoparlör teknolojisi gayet yeterli. Gerek bildirimler, gerekse sesli aramalarınız için işinizi görecektir.

O ifade bezel olmayan modelleri için kullanılmış olabilir. Classic modelin bezel halka paslanmaz çelik cam ise Gorilla Glass DX çizilmelere karşı dayanıklılık teknolojisi kullanıyor. Bildiğimiz safir cam kalitesine denk geliyor.

Anladım peki arayüz akıcı mi Ve mikrofonu hoparlörleri iyi mi? Kullanicisiniz diye sormak istiyorum kusura bakmayın.

Anladım peki arayüz akıcı mi Ve mikrofonu hoparlörleri iyi mi? Kullanicisiniz diye sormak istiyorum kusura bakmayın.
İstirham ederim, sorabilirsiniz. Ekranı akıcı, gün ışığında okunabilirliği yüksek. Buda bahsettiğim DX teknolojisi ile sağlanıyor. Mikrofon ve hoparlör noktasında eksik kalmıyor. Sesler karşı tarafa gayet net iletiliyor. Beni rahatsız edecek ya da eksikliğini hissettiğim bir kusuru yok. Batarya süresi bir günü rahatlıkla çıkarıyor. Biraz uzun olsaydı tadından yenmezdi.

İstirham ederim, sorabilirsiniz. Ekranı akıcı, gün ışığında okunabilirliği yüksek. Bu da bahsettiğim DX teknolojisi ile sağlanıyor. Mikrofon ve hoparlör noktasında eksik kalmıyor. Sesler karşı tarafa gayet net iletiliyor. Beni rahatsız edecek ya da eksikliğini hissettiğim bir kusuru yok. Batarya süresi bir günü rahatlıkla çıkarıyor. Biraz uzun olsaydı tadından yenmezdi.

Cok teşekkürler ederim Sanirim 4classic alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı