Samsung Watch 4'e Google Play'den uygulama yüklenir mi?

wreden

Picopat
Daha fazla  
Samsung Watch 4 almak istiyorum ancak Google Play üzerinden cihaza uygulama yükleyebilir miyim bilmiyorum, internette de herkes ayrı bir şey diyor. Eğer yüklenmiyorsa ne hangi saati tercih etmeliyim Google Play'den uygulama yükleyebileceğim?

Google Play'den kastınız Play Store ise, Play Store var fakat normal Play Store'dan çok daha az uygulama var. Birçok uygulamayı easy fire tool uygulaması ile transfer edip kullanabiliyorsunuz. Bende de Watch 5 44mm var. Transfer ile WhatsApp, e-Okul vs ne varsa yükledim. 800 tane de müzik yükledim depolama dolmuyor.

Google Play'den kastınız Play Store ise, Play Store var fakat normal Play Store'dan çok daha az uygulama var. Birçok uygulamayı easy fire tool uygulaması ile transfer edip kullanabiliyorsunuz. Bende de Watch 5 44mm var. Transfer ile WhatsApp, e-Okul vs ne varsa yükledim. 800 tane de müzik yükledim depolama dolmuyor.
WearOS için üretilmiş bazı appler var (sayfasında spesifik olarak akıllı saatler için tasarlanmıştır yazıyor) onları kullanmak istiyorum da, neyse en kötü EFT ile aktarım yaparım, teşekkürler.

Wear OS için üretilmiş bazı appler var (sayfasında spesifik olarak akıllı saatler için tasarlanmıştır yazıyor) onları kullanmak istiyorum da, neyse en kötü EFT ile aktarım yaparım, teşekkürler.

Play Store'daki uygulamaların birçoğu Wear OS için tasarlanmış uygulamalar. Flightradar24 vs gibi uygulamalar telefonda olan, ama saatte donacağı, hatta hiç açılmayacağı için tekrar tasarlanıp hafifletilen uygulamalara örnektir. Mesela subway surf, WhatsApp, e-Okul vs birçok uygulama Wear OS Play Store'unda yok ama bahsettiğim uygulama ile transfer edip kullanabiliyorsunuz.

Geri
Yukarı