Samsung Galaxy Watch 4 classic (46mm) saate oyun yüklenir mi?

Keskn

Centipat
Saate küçükte olsa oyun yüklenebilir mi? Bir de bir videoda görmüştüm Ben10 uygulaması varmış bu saatte yüklenebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Saate küçükte olsa oyun yüklenebilir mi? Bir de bir videoda görmüştüm Ben10 uygulaması varmış bu saatte yüklenebilir mi?
Bende Watch 4 40mm var. Ekstra yüklenen APK'lar ekranın şeklinden dolayı ciddi anlamda uyumsuzluk yapıyor. Bunu göz ardı edersek ben Minecraft PE 0.8.0 bile yükleyebildim. Şu anda cihazımda Play Store'dan saate uyumlu indirdiğim yaklaşık 15 tane oyun var. En azından eğlendirebiliyor. Ben10 uygulaması olarak da Play Store'dakiler paralı. Sadece bir tane ücretsiz bulabildim. Uygulama Omnimatrix diye geçiyor.

Sizce 46mm mi yoksa 40mm mi? Arasında çok fark varmı?
Açıkçası ben 40mm aldığım için pişman değilim ama 46mm'de gözle görülür bir fark olacağını düşünüyorum. Bir sonraki alacağım modeli daha büyük alırım.

Ve saate uyumlu indirdiğin uygulamalırın isimlerini söylermisiniz.
Saati telefonla eşledikten sonra Play Store'dan oyunlar diye arama yaptım. Üstteki filtrelerden saati seçtim. Buradan indirdim oyunları. En çok oynadığım oyunlar bunlar:
  • CONNECTION - Favorim bu oyun
  • Circle Pong
  • Cosmo Run
  • Pinball
  • Single Tap Games
  • Touch Round
Bunlar zaten aşağıdaki eklediğim ekran görüntüsünde en üsttekiler. Ekstradan dediğim gibi Minecraft yüklü. Eğer APK yükleme yapacaksanız oyunlar dışında bir de KDE Connect yükleyebilirsiniz. Saat ile bilgisayardaki müziği, mouse'u filan kontrol edebiliyorsunuz ama bilgisayarda Windows desteği var mı bilmiyorum.

screenshot.jpg

@Keskn
Watch 4 Classic için 40mm yok, 42 ve 46mm var.
42'nin bezel dahil boyu hemen hemen 46'nın ekranı kadar.

Sadece iOS'ta kullanamazsınız, Android telefonlarla çalışır.
Samsung harici bir Android'de EKG ve tansiyon özellikleri çalışmaz.

Geri
Yukarı