Samsung Watch 6 44mm cam ekran koruyucu önerisi

MertCKA

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 16 Ryzen 7 6800H | 8GB DDR5 4800MHz RAM | RTX 3050Ti 4GB | 512GB SSD
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Samsung Watch 6 44mm saat için kırılmaz cam bakıyorum. Daha önce indirimle birlikte 400 TL'ye Spigen marka cam ekran koruyucu almıştım. İçinden 2 tane çıkmıştı. Birini uzun süre kullandıktan sonra çatladı ve diğerini taktım ama diğeri biraz yamuk oldu, ekrana tam oturmadı düzeltiyim derken camın altı bir garip oldu. Tekrar alayım dediğimde fiyatının 1000 TL olduğunu gördüm. Saati zaten zamanında 4500'e almıştım cama o kadar para veremem. Ama Spigen'in camından da çok memnunum hissiyat kaybı ya da leke olmuyor. Onun yerine Spigen'in Watch 5 Pro 45mm cam ekran koruyucu modelini alsam sizce uyar mı? Normalde Watch 6 44mm koruyucuda kenarlarda 2 milim bir boşluk kalıyordu. Bence bu modeli alsam daha iyi durur gibi. Fiyatı da makul seviyede, sizin düşünceniz nedir?

yoksa direk uyumlu olan bu modeli mi alsam ama bundan da kolay kurulum aparatı çıkmıyor

Arkadaşlar Watch 5 44mm olan modelin kırılmaz camını sipariş verdim 150 TL indirim kodu vardı 290 TL'ye denk geldi. 5 Pro 45mm olanı seçmememin nedeni Pro'nun ekranı biraz kavisli uymama ihtimali fazla. Ama 2 cihazın 44mm olması mantıklı geldi. Watch 5 1.4 inç Watch 6 1.5 inç ama koruma camının boyutunun değişeceğini sanmıyorum. Sizce iptal etmeli miyim?

Son düzenleme:
Aynen bende öyle yapmayı düşünüyorum.

Ekran koruyucu bugün geldi. Çatlak camı üstüne koyduğum zaman bire bir aynı hiçbir fark yok. Şu an uygulamadım saatin üstünde yamukta olsa bir cam mevcut o çizilene ya da başına bir şey gelene kadar değiştirmeyi düşünmüyorum. Umarım kolay kurulum aparatı da saatle uyumludur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı