Samsung Galaxy Watch 6 44mm vs Watch classic 47mm

Liberteen

Hectopat
Yer
China
Herkese selam.

Şu an halihazırda 1,5 yıldır Mobvoi Ticwatch Pro 3 Ultra GPS kullanıyorum. Ticwatch Pro 5 modeline geçmek istiyordum ama Türkiye'de satılmıyor.

Bu yüzden Samsung Galaxy Watch'a geçeceğim.

Galaxy Watch 6 Classic'teki dial hoşuma gitti. Ekrana dokunmadan sadece dial çevirerek kontrol etmek güzel. Aynı zamanda 47mm olduğu için batarya kapasitesi de daha yüksek. Ayrıca bu saati çok şık buluyorum.

Galaxy Watch 6 44mm modeli ise yalnızca ekran üzerinden kontrol edilebiliyor ve 44mm olduğu için batarya kapasitesi biraz daha düşük.

Siz hangisini tercih ederdiniz?

Bende Watch 4 Classic 46 mm var, bileğim ince olmamasına rağmen kolda büyük duruyor. Geçen gün Samsung mağazasına baktım, Watch 6 Classic 47 mm bayağı büyük geldi gözüme. Tercih senin tamamen. İmkanın varsa bir mağazada kendin denedikten sonra kadar vermen daha doğru olur zannımca.

@VP67

Cevabınız için teşekkürler.

Watch 4 Classic'te de dial var değil mi? O dial özelliği bayağı hoşuma gitti. Memnun musunuz?

Ben TicWatch Pro 3'te ekranı kullanmaktan sıkılıyorum çünkü ekran zaten küçük bir de parmaklarımla ekranı kapatınca pek bir şey görülmüyor.

Herkese selam.

Şu an halihazırda 1,5 yıldır mobvoi ticwatch Pro 3 Ultra GPS kullanıyorum. Ticwatch Pro 5 modeline geçmek istiyordum ama Türkiye'de satılmıyor.

Bu yüzden Samsung Galaxy Watch'a geçeceğim.

Galaxy Watch 6 Classic'teki dial hoşuma gitti. Ekrana dokunmadan sadece dial çevirerek kontrol etmek güzel. Aynı zamanda 47mm olduğu için batarya kapasitesi de daha yüksek. Ayrıca bu saati çok şık buluyorum.

Galaxy Watch 6 44mm modeli ise yalnızca ekran üzerinden kontrol edilebiliyor ve 44mm olduğu için batarya kapasitesi biraz daha düşük.

Siz hangisini tercih ederdiniz?

Ben de yaklaşık 2 aydır Watch 4 classic kullanıyorum. Dial özelliği cidden çok güzel. Benim işimi gayet iyi gördüğü icin bu modeli aldım. Watch 6 classic 47mm oldugu icin çok büyük gözüküyor. Eger seviyorsaniz alabilirsiniz.

Geri
Yukarı