Samsung'dan Apple'a geçilmeli mi?

Şunu söyleyeyim, kullandığınız A50'de bir sıkıntı yoksa bence değiştirmeyin eğer oyun oynamıyorsanız. Ben kendi telefonum bozulmasa şahsen hala kullanıyor olurdum onca yıldan sonra. Telefonu çok bir iş için kullanmıyoruz zaten. Cepte para kalması daha güzel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gecilir. Paran varsa durdugun kabahat. Her yonden eziyor. Bakma donanimi yuksek diyenlere. Android ikide bir donarken iOS catur cutur calisiyor, ne donma ne kasma. En baba Android telefonu al, web'de gezerken falan illaki donuyor ve hata veriyor. Instagram donuyor vs.

Bir baslik gormustum eksi sozluk'te; adam Samsung almis son model, kasiyor diye servise veriyor, adama kasmamasini istiyorsan Apple alacaksınn demis servis. Saka gibi. 😀
iPhone 5'te bile arayüzde hala donma yok.

Gecilir. Paran varsa durdugun kabahat. Her yonden eziyor. Bakma donanimi yuksek diyenlere. Android ikide bir donarken iOS catur cutur calisiyor, ne donma ne kasma. En baba Android telefonu al, web'de gezerken falan illaki donuyor ve hata veriyor. Instagram donuyor vs.

Bir baslik gormustum eksi sozluk'te; adam Samsung almis son model, kasiyor diye servise veriyor, adama kasmamasini istiyorsan Apple alacaksınn demis servis. Saka gibi. 😀
Android ikide bir kasıyor mu? Komik. Ekşisözlük hikayeside CSB bu arada. 😀

Ben de servisten şikayetçiyim. Resmi servis dediler, BDH gibi bir yere vermişler cihazımı. Üstüne Android 11'e lütfen güncellemeyin dedim, güncellemişler. Yetmemiş, açarken kitapçık kutumu yırtmışlar.

Android ikide bir kasıyor mu? Komik. Ekşisözlük hikayeside csb bu arada. 😀

CSB ne demek? Evet Android kasiyor. iPhone kullaninca anliyorsun aradaki farki.

Ben de servisten şikayetçiyim. Resmi servis dediler, bdh gibi bir yere vermişler cihazımı. Üstüne Android 11'e lütfen güncellemeyin dedim, güncellemişler. Yetmemiş, açarken kitapçık kutumu yırtmışlar.

A71 kullanicisiyim bu arada. iPhone alana kadar idareten kullancaktim fakat malum iste istedigim fiyattan cikmadilar. Hahaha.

Kasma falan hikaye. Son model hiçbir telefonda kasma yaşamazsın. Kaç yıllık Samsung telefonumda bile yaşamadım ben. Son modellerde hele hiç yaşamazsın. Sadece uygulama optimizasyonu olarak farklılıklar vardır veya yazılımsal özellikler farklıdır. Yani birinde evrensel bir Instagram uygulaması geliştirilirken diğerinde sadece iOS'a özel olarak geliştirilir ve bu da daha kaliteli storyler atma, stereo sesleri paylaşabilme gibi özellikler vs. sağlar. İkisinde de sorun yaşayacağını sanmam.

Para konusunda sıkıntın yoksa zaten iPhone alır geçersin genelde. Ama daha düşük fiyata yakın deneyim elde etmek istiyorsan daha uygun çözümler ararsın. İki yöntemde de aldığın ürün seni üzmez. Tercih konusu.

Yeni konular

Geri
Yukarı