SamsungmzVL2512HCJQ-00bh1 SSD M.2 türünde mi?

spyyyy

Femtopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Samsung MZVL2512HCJQ-00BH1
Merhaba, HP Victus FA0008NT laptopumda Samsung mzVL2512HCJQ-00bh1 SSD var ve depolamayı yükseltmek istiyorum ama bu SSD M.2 SSD mi disk SSD mi bilmiyorum. Nasıl öğrenebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
MZVL2512HCJQ-00BH1 kodunu aradığın zaman cevabını çok kolay bulursun. Ben söyleyeyim. Samsung PM9A1 modelin 512 GB versiyonudur. PCIe 4.0 x4 hızında bir NVMe SSD modelidir. DRAM içerir. Hatta Aynı kontrolcüyü içermesi sebebiyle Samsung 980 PRO'nun aynısı diyebiliriz.

Bu modeller doğrudan tüketiciye satılmayan, bilgisayar üretip satan şirketlere toptan verilen modellerdir. Bizlerin aldığı modelleri de onlara toptan vermiyorlar. Başka deyişle takılı SSD, 980 PRO'nun OEM sürümüdür.

Kısacası piyasada bulabileceğin 2280 ebatlarında NVMe türü M.2 SSD'lerin tamamına yakını o cihazda sorunsuz çalışabilir. SSD önerisi istersen de ayrıca söyle yardımcı olalım.

MZVL2512HCJQ-00BH1 kodunu aradığın zaman cevabını çok kolay bulursun. Ben söyleyeyim. Samsung PM9A1 modelin 512 GB versiyonudur. PCI-e 4.0 X4 hızında bir NVMe SSD modelidir. DRAM içerir. Hatta aynı kontrolcüyü içermesi sebebiyle Samsung 980 Pro'nun aynısı diyebiliriz.

Bu modeller doğrudan tüketiciye satılmayan, bilgisayar üretip satan şirketlere toptan verilen modellerdir. Bizlerin aldığı modelleri de onlara toptan vermiyorlar. Başka deyişle takılı SSD, 980 Pro'nun OEM sürü müdür?

Kısacası piyasada bulabileceğin 2280 ebatlarında NVMe türü M.2 SSD'lerin tamamına yakını o cihazda sorunsuz çalışabilir. SSD önerisi istersen de ayrıca söyle yardımcı olalım.

Kodunu arattırdığımda M.2 SSD'de çıkıyor disk SSD'de o yüzden burada sormak istedim 1TB SSD önerileri yaparsanız sevinirim.

Sıralamaya göre o bilgisayara en güzel yakışacak 4 model ismi bırakıyorum. İyi geceler. Daha fazla soru olursa yarın bakacağım. Bütçen yetmiyorsa da başka bir şey bulmaya çalışırız.

Kingston Fury Renegade = Seagate Firecuda 530 > Kingston KC3000 > XPG Gammix S70 Blade

Sıralamaya göre o bilgisayara en güzel yakışacak 4 model ismi bırakıyorum. İyi geceler. Daha fazla soru olursa yarın bakacağım. Bütçen yetmiyorsa da başka bir şey bulmaya çalışırız.

Kingston Fury Renegade = Seagate FireCuda 530 > Kingston KC3000 > XPG Gammix S70 Blade.

Teşekkürler. İyi geceler.

Geri
Yukarı