Samsung'tan Xiaomi'ye geçmek istiyorum

Logan Howlett

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar evde Note 10 Pro telefonum var S21 FEden geçeceğim, Samsung'tan çıkma sebebim borçlarım ve şarjı şelale gibi akıyor Note 10 Pro'da bunu hiç yaşamadım.

Konuya gelecek olursak tüm galeri uygulamalar SMS WhatsApp kişilerim vs taşımak için ne yapmam gerekir mi mover uygulaması varmış, başka 3. part uygulama istemiyorum veri aktarımı için deneyen var mı?

Zorunda kalmadıysan kesinlikle geçme. S21 FE çok daha iyi bir cihaz. Resetleyip kullanırsan bataryada iyileşme görebilirsin. Herhangi bir Xiaomi telefonu bu uygulamayla taşıyabilirsin. Redmi Note 10S'den A34 256/8GB'e geçtim bende geçen hafta. Çoğu şey taşınıyor. Sadece uygulama verileri taşınmıyor.

WhatsApp taşıyamadığı uygulamalar arasında. Cihazı silmeden WhatsApp ayarlarından şifresiz yedek al Google Drive'a sonra diğer telefonda WhatsApp'ı kurarken kesinlikle bu yedeği yükle. Tüm mesajların böyle geçiyor.

Son düzenleme:
Arkadaşlar evde Note 10 Pro telefonum var S21 FEden geçeceğim, Samsung'tan çıkma sebebim borçlarım ve şarjı şelale gibi akıyor Note 10 Pro'da bunu hiç yaşamadım.

Konuya gelecek olursak tüm galeri uygulamalar SMS WhatsApp kişilerim vs taşımak için ne yapmam gerekir mi mover uygulaması varmış, başka 3. part uygulama istemiyorum veri aktarımı için deneyen var mı?
Smart Switch ile aktarabilirsin.

Zorunda kalmadıysan kesinlikle geçme. S21 FE çok daha iyi bir cihaz. Resetleyip kullanırsan bataryada iyileşme görebilirsin. Herhangi bir Mi telefona bu uygulamayla taşıyabilirsin.

Yok geçeceğim net borcum çok onu geçtim Samsung beni çıldırttı şarj batarya tüketimi konusunda daha 2 ay önce tuşlu hard reset attım düzelmiyor.

2024 Nisan ayına kadar Note 10 Pro ile idare edeceğim sonra ya Note 13 Pro Plus'a geçeceğim ya da 13 t Pro'ya.

Samsung benim için bitti artık.

Note 10 Pro kabul pil tüketimi harici daha kötü ama sonra alacağım telefon her türlü S21 FEden iyi olacak.

Kısaca Xiaomi geçmek istiyorum bu akşam geçerim eve gidince.

Smart Switch ile aktarabilirsin.

Oda oluyormuş ama eksiksiz veri aktarımı istiyorum, smartswitch mi eksiksiz olur mi mover mi?

Akşam gidince MIUI 14 kurarım sonra tuşlu hard reset atarım sonra kurulumu yapıp geçerim.

Yok geçeceğim net borcum çok onu geçtim Samsung beni çıldırttı şarj batarya tüketimi konusunda daha 2 ay önce tuşlu hard reset attım düzelmiyor.

2024 Nisan ayına kadar Note 10 Pro ile idare edeceğim sonra ya Note 13 Pro Plus'a geçeceğim ya da 13 t Pro'ya.

Samsung benim için bitti artık.

Note 10 Pro kabul pil tüketimi harici daha kötü ama sonra alacağım telefon her türlü S21 FEden iyi olacak.

Kısaca Xiaomi geçmek istiyorum bu akşam geçerim eve gidince.
13T Pro vs. alınacak cihazlar değil. Plus modellerine geçmen daha iyi olur batarya için. 13T Pro bütçesinde S23+ dururken tamamen mantıksız.

Smart Switch Samsung'a geçiş için değil mi? Samsung'dan Xiaomi'ye geçerken çalışacak mı? Mi mover kullanılmıyor mu?
Smart Switch ile aktarılabiliyor.

13t Pro vs. alınacak cihazlar değil. Plus modellerine geçmen daha iyi olur batarya için. 13t Pro bütçesinde S23+ dururken tamamen mantıksız.

Smart Switch ile aktarılabiliyor.

Tamam akşam Smart Switch ile geçişi yaparım.

Benim de gönlümden Note 13 Pro Plus geçiyor telefon cidden çok sağlam olmuş Victus ekran 120W şarj, OIS 200MP kamera 120Hz Edge ekran, 5G, IPX 8 su IPX 6 toz, mt 7200 işlemci gayet yeterli bir telefon 13 t Pro'nun ya yarı fiyatına ya da 3/2 fiyatına geçmiş olurum 👍

Ama merak ettim neden 13 t Pro alınmasın efsane yapılmış bence 👍

Hayatının hatasını edersin geçme. MIUI sorunlarla dolu leş bir arayüz.

Borç çok mecbur geçeceğim gerçi borç sıfır olsaydı yine geçecektim, ciddi diyorum Note 10 Pro kullandığım zamanlarda çok daha keyifli kullanıyordum 👍

Samsung pil tüketimi lanet ettirdi artık dayanamıyorum.

Tüketime bak istersen 3-4 saat önce fulledim oyun yok film yok işteyim %33'e düştü.

Ben Note 10 Pro'da sabah şarj ediyordum 8 gibi aşırı yoğun kullanımda bile içinde film ve oyunda var akşam 7'ye kadar %20 şarj kalıyordu.

Samsung'a katlanamıyorum artık.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230927_124230_Device care.jpg
    Screenshot_20230927_124230_Device care.jpg
    43 KB · Görüntüleme: 14
  • Screenshot_20230927_124245_Device care.jpg
    Screenshot_20230927_124245_Device care.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 25
Tamam akşam Smart Switch ile geçişi yaparım.

Benim de gönlümden Note 13 Pro Plus geçiyor telefon cidden çok sağlam olmuş Victus ekran 120W şarj, OIS 200MP kamera 120Hz Edge ekran, 5G, IPX 8 su IPX 6 toz, mt 7200 işlemci gayet yeterli bir telefon 13 t Pro'nun ya yarı fiyatına ya da 3/2 fiyatına geçmiş olurum 👍

Ama merak ettim neden 13 t Pro alınmasın efsane yapılmış bence 👍
Ülkemize Redmi Note 13 Pro+ modelinin geleceğini sanmam. Mi 13T Pro’ya bakarsak, 34.000₺ civarı para veriyorsun cihaza. Ön kamerada 1080p 30FPS video nedir ? Dimensity 9200+, 12 GB RAM bulunuyor. Donanım olarak güzel cihaz. Ancak yakın bütçede S23+ bulunurken alınacağını pek düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı