Samsuns A23 yere düştü, zarar görmüş müdür?

370335

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba. Telefonum 4 aylık A23 4G cihaz yere düştü cebimden çalışıyor koruma ekranında herhangi bir kırık söz konusu değil. Nano ekran addison marka kendi ekranında da bir kırık gözlemleyemedim. İlk kez düşürdüm. Bir problem olur mu?

Merhaba. Telefonum 4 aylık A23 4G cihaz yere düştü cebimden çalışıyor koruma ekranında herhangi bir kırık söz konusu değil. Nano ekran addison marka kendi ekranında da bir kırık gözlemleyemedim. İlk kez düşürdüm. Bir problem olur mu?
Olmaz,bendede a31 var aldığımdan beri 10 kere düşürdüm hiç bir şey olmadı.

Performansta fark oldu mu düşürdükten sonra biraz pimpirik bir adamım bu telefonlar herhalde dayanıklılık sürecinden geçiyor üretim aşamasında.
Biraz oldu ama ben gece yatarken sehpaya koyuyorum ve sabahları kolum çarpıp düşüyor, telefona biraz fazla uygulama yükleyip siliyorum o yüzden de olabilir,sen yinede düşürmemeye çalış.

İçinde parça kırılmasından korkuyorumda hocam kırılmamıştır değil mi?

Kırılsaydı fark edilirdi. Bu kadar pinpirikli olmanıza gerek yok görünürde bir şey yoksa sorun yoktur. Düşmesi hesaba katılarak yapılıyor bu cihazlar. Benim eski A50'yi onlarca kez arkadaşlara fırlatmışımdır hala en ufak sorunu yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı