Sanal bellek yetersiz uyarısı

Rlx3530

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar.

Sanal bellek yetersiz diye uyarı geldi.
16384 olarak C ve D'ye ayarladım. İkisine de ayrı ayrı.
Acaba birisine ayarlamak yetiyor muydu?
Sistem C'de kurulu.

C ya da Ddeki atadığım 16384 iptal mi etmem gerekiyor. Çünkü 16 GB yer gitmiş görünüyor şimdi.
Soruya şunu eklemek istiyorum arkadaşlar Steam C ve D de ikisinde de yüklü ayrı ayrı. Sanal bellek sadece C de var. Merak ettiğim D'de Steam'den oynarken yine Cyimi hesaplar ayrıca sanal bellek ister mi? D için.

Son düzenleme:
C ya da Ddeki atadığım 16384 iptal mi etmem gerekiyor. Çünkü 16 GB yer gitmiş görünüyor şimdi.
Soruya şunu eklemek istiyorum arkadaşlar Steam C ve D de ikisinde de yüklü ayrı ayrı. Sanal bellek sadece C de var. Merak ettiğim D'de Steam'den oynarken yine Cyimi hesaplar ayrıca sanal bellek ister mi? D için.
1. Tabi ki 16 GB yer gider zaten sanal bellek oradan yer alıyor kendine.
2. Sanal bellek tüm sistemi kapsıyor.
3. Sanal bellek istemez zaten sanal bellek pek işe yarayan bir şey değil. Performansı çok etkilemez.

Sanal bellek doldu diye hata verdiği için 16 GB ayarladım. RAM 8 GB. En az kaç olarak ayarlanabilir sanal bellek? En düşük minimum olarak. Şu kadar yeter diyebileceğimiz bir ayar var mı? RAM'ın 2 katı diye bir video izledim.
1. Tabi ki 16 GB yer gider zaten sanal bellek oradan yer alıyor kendine.
2. Sanal bellek tüm sistemi kapsıyor.
3. Sanal bellek istemez zaten sanal bellek pek işe yarayan bir şey değil. Performansı çok etkilemez.

Teşekkürler.

Son düzenleme:
ABİLER BU NEDİR NE YAPMALIYIM BİLEN VARSA ACİL YAZABİLİR Mİ

Dosya Ekleri

• IMG_7888.jpeg
    IMG_7888.jpeg
    164,5 KB · Görüntüleme: 3

Yeni konular

Geri
Yukarı