Sanal bilgisayar nasıl kiralanır?

İçerisine bir bot kuracağım ve o bot belli saatlerde aktif hale gelip istediğim şeyi yapmaya başlayacak. İşlem bitince duracak ve 24 saat sonra tekrar aktif olacak. Kısacası kendi bilgisayarıma kurup 7/24 bilgisayarı açık tutmaktansa sanal bir bilgisayara kuracağım ve orada çalışacak bot.

Anladım, dediğim şekilde sunuculardan bir tanesini kiralarsanız bu işinizi görecektir.

Ben honesthosting öneririrm en düşük fiyatı aylık en son 40 TL idi sunucularda İstanbul'da çok ping yapmaz.
İçerisine bir bot kuracağım ve o bot belli saatlerde aktif hale gelip istediğim şeyi yapmaya başlayacak. İşlem bitince duracak ve 24 saat sonra tekrar aktif olacak. Kısacası kendi bilgisayarıma kurup 7/24 bilgisayarı açık tutmaktansa sanal bir bilgisayara kuracağım ve orada çalışacak bot.
ne botu çok ağır gereksinimi yoksa aws den bedava 12 aylık alabilirsin

30-40 MB'lık bir bot. Tost makinesine kursan bile çalıştırır aslına bakarasan. :)

AWS dediğiniz şey Amazon Web Services mi oluyor?
aynen yanlız sadece free tier yazan şeyleri kulan diğer türlü para keser

internete istersen amazon bedava vds alma yaz adam anlatsın parandan olma

@Cihen hocam komik olan şey ne yanlış bilgimi veriyorum.

İstersen ben hostuluyayim hocam botu sanal sunucu var boşta.

@nebileyimabi Komik olan şey "İnternete şunu şunu yazın" demeniz, konu sahibi bunu yapmayı biliyor zaten, öneri istiyor.

Hocam aradığı şeyin isminin VDS olduğunu bilmiyordu o yüzden öyle anlatma gereği gördüm.
İnternete "Sanal bilgisayar kiralama" yazdığında çıkan sonuçlardan bunun ingilizcesinin VDS olduğunu anlayabilir. Lütfen mesaj yazmak için mesaj yazmayın.

Geri
Yukarı