Sanal Dinozor Projesi'nde "Error compiling for board Arduino Uno" hatası

is_system

Kilopat
Daha fazla  

Bu projedeki fiziki işlemleri tamamladım fakat kodu test etmek için açıp yüklemek istediğimde sürekli aşağıdaki hatayı alıyorum. Normal "Blink" hazır kodunu kullandığımda uno'ya yükleme yapıyorum ve kod sağlıklı çalışıyor ama bu sanal dinazor projesinde bir türlü kodu yükleyemedim.

Projenin orjinal site adresi bu aslında: Tamaguino

Sıralamayı mı yapamıyorum, nerde hata yapıyorum anlamadım. Windows 10 ve 11'de denedim. Arduino 1.8.19 ve 2.2.1 versiyonarıyla denedim ama sonuç hep aynı. Yüklenen kütüphane ile ilgili hata veriyor hep.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
In file included from C:\Program Files (x86)\Arduino\libraries\Adafruit_SSD1306/Adafruit_SSD1306.h:42:0,
from C:\Users\misafir\Downloads\Tamaguino-master\Tamaguino-master\Tamaguino\Tamaguino.ino:1:
C:\Program Files (x86)\Arduino\libraries\Adafruit_GFX/Adafruit_GFX.h:12:10: fatal error: Adafruit_I2CDevice.h: No such file or directory
#include <Adafruit_I2CDevice.h>
^~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
compilation terminated.
exit status 1
Error compiling for board Arduino Uno.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bu projedeki fiziki işlemleri tamamladım fakat kodu test etmek için açıp yüklemek istediğimde sürekli aşağıdaki hatayı alıyorum. Normal "blink" hazır kodunu kullandığımda Uno'ya yükleme yapıyorum ve kod sağlıklı çalışıyor ama bu sanal dinozor projesinde bir türlü kodu yükleyemedim.

Projenin orijinal site adresi bu aslında: Tamaguino

Sıralamayı mı yapamıyorum, nerede hata yapıyorum anlamadım. Windows 10 ve 11'de denedim. Arduino 1.8.19 ve 2.2.1 versiyonarıyla denedim ama sonuç hep aynı. Yüklenen kütüphane ile ilgili hata veriyor hep.

In file included from C:\program files (x86)\Arduino\libraries\Adafruit_SSD1306/Adafruit_SSD1306.h:42:0,
From C:\Users\misafir\Downloads\Tamaguino-master\Tamaguino-master\Tamaguino\Tamaguino.ino:1:
C:\program files (x86)\Arduino\libraries\Adafruit_GFX/Adafruit_GFX.h:12:10: fatal error: Adafruit_I2CDevice.h: No such file or directory.
#İnclude <Adafruit_I2CDevice.h>
^~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Compilation terminated.
Exit status 1
Error compiling for board Arduino Uno.

Gereken kütüphanelerin hepsi kurulu mu?

Geri
Yukarı