Sanal ekran kartı nedir?

letaa

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün kendime yeni PC diziyorum. Onun için ekran kartı bakarken sanal ekran kartı diye bir şey gördüm. PC toplarken 2 el ekran kartı almak yerine idare etsin diye sanal ekran kartı alsam sonra ekran kartı alsam olur mu acaba? Cünkü sadece Minecraft' oynuyorum yani çok güçlü bir 2. el ekran kartına o kadar para vereceğime gider sanal ekran kartı alsam olur mu?

Arkadaşlar bugün kendime yeni PC diziyorum. Onun için ekran kartı bakarken sanal ekran kartı diye bir şey gördüm. PC toplarken 2 el ekran kartı almak yerine idare etsin diye sanal ekran kartı alsam sonra ekran kartı alsam olur mu acaba? Cünkü sadece Minecraft' oynuyorum yani çok güçlü bir 2. el ekran kartına o kadar para vereceğime gider sanal ekran kartı alsam olur mu?

O kart sizi yolun yarısına bile götürmez herhalde. Ufak HDMI girişi olan ufak USB tipli gibi bir şey sanırsam ben bile ilk kez duydum.

Sanal ekran kartı kullanacağına ikinci elden gerçekten ekran kartı al daha iyi olur.
Sanal ekran kartını ilk defa duyuyorum.

Bir işe yaramaz. Bu şeyi ekran kartına taktiğin zaman sanki monitör bağlamissin gibi bir şey oluyor. Monitör taklit ediyor yani. Düşündüğün gibi bir şey değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı