Sanal gerçeklik ekipmanları nasıl kullanılır?

KBDALES

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba sanal gerçeklik hakkında hiç bilgim yok.
Bir VR gözlüğü alıp lunapark, korku, veya futbol maçı gibi şeyler yansıtıp gerçekmiş gibi eğlenmek istiyorum. Bunu için ne almamız lazım PlayStation falan gerekiyor mu? Ayrıca kol ile belirttiğim fiyata oyun oynamalı set varımdır? Oyun işi nasıl oluyor? Dandikte olsa bir şey alacağım çünkü 3 ay boyunca dışarı çıkamayacak gibi gözüküyorum.
Bütçe 300-550

O fiyata gerçekmiş gibi hiç bı şey yapamazsın. 6-7 bin lira civarına oculus var onlar güzel. Senin dediğin paraya içine telefon koymalı olanlardan alırsın o da dediğim gibi gerçekci olmaz, çok sarmaz.

O fiyata anca telefona takılan VR gözlüklerden alırsınız. Üstelik görüntü kalitesinin pek iyi olmadığını duydum.

O fiyata gerçekmiş gibi hiç bı şey yapamazsın. 6-7 bin lira civarına oculus var onlar güzel. Senin dediğin paraya içine telefon koymalı olanlardan alırsın o da dediğim gibi gerçekci olmaz, çok sarmaz.
Peki televizyona takılıp sadece izlemelik ne var?

O fiyata anca telefona takılan VR gözlüklerden alırsınız. Üstelik görüntü kalitesinin pek iyi olmadığını duydum.

Televizyona bağlama bildiğim kadarıyla olmaz. Bilgisayara bağlanan ya da kendi başına çalışanlar var, onların da işe yarayanları için en az yukarıdaki arkadaşın dediği gibi 6-7 bin lira minimum.

Geri
Yukarı