Sanal Gerçeklik Gözlüğü Önerisi

lerumma

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Merhabalar. İnternette birsürü marka gördüm. Fakat hangisini alacağıma karar veremedim. Fiyat/Performans ürünü olarak hangisi daha uygundur? Bu arada telefonum Zenfone Selfie. Fov açısı geniş ve kumandalı olursa daha güzel olur. :D

Cardboard yerine vrbox ile başlarsan daha iyi olur. Zira cardboard'un burun kısmı acıtıyor ve tam karanlığı sağlayamıyor.

Marka önerisi istemiştim ama Cardboard demişsiniz. Neyse vrbox'ın burun kısmı acıtıyor diye duymuştum. Gear vr sadece Samsung telefonlar için değil mi ?

VR Box ile bi' dene. Uzun süre kullanırsan yeni bir şeyler önerebiliriz. Ama VR Box alan çoğu kişi 1 hafta sonra bırakıyor. Çünkü zevkli şeyler çıkmadı daha sanal gerçeklik için.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gearbest'ten Fiit Vr veya Bobovr Z4 bakın. Bobovr Gear Vr' a yakın performans verir ama fiyatı 30 dolar civarı. Fiit vr' da gayet iyi ve fiyatı da uygun. Vrbox lens açısı çok düşük iyi performans vermiyormuş. Tavsiye etmem. Fiit Vr şuanda fiyata göre en iyisi.

Gearbest'ten Fiit Vr veya Bobovr Z4 bakın. Bobovr Gear Vr' a yakın performans verir ama fiyatı 30 dolar civarı. Fiit vr' da gayet iyi ve fiyatı da uygun. Vrbox lens açısı çok düşük iyi performans vermiyormuş. Tavsiye etmem. Fiit Vr şuanda fiyata göre en iyisi.
Bluetooth kumandalı versiyonu var mıdır acaba ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı