Çözüldü Sanal makinede MacOS Big Sur 11.0.1 kurulum hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

onur.kyr73

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel(R) Core(TM) i5-2450M (4x) işlemci

Intel(R) HD Graphics 3000
NVIDIA GeForce GT 540M

6.0 GB Ram DDR3
Arkadaşlar VMware'da Big Sur setup her seferinde düzgün gidiyor ama Apple ışareti geldiğinde çubuk az ilerleyip sonra takılıyor. Sorunun çözümünü bilen var mıdır?

IMG_3029.jpg

IMG_3030.jpg

IMG_3031.jpg

IMG_3032.jpg

IMG_3033.jpg

Çözüm
Dell xps L502X 6 GB RAM Intel Graphics HD 3000. sanal makineye ekleyebildiğim en fazla RAM miktarı 2 GB RAM.

HD 3000'in en fazla High Sierra desteği var. Normal bir şekilde kurulum yapmayı deneyin.

Sistem bilgileriniz nedir? Sanal olarak macOS kurulumu yapılmasını tavsiye etmiyorum.

Dell xps L502X 6 GB RAM Intel Graphics HD 3000. sanal makineye ekleyebildiğim en fazla RAM miktarı 2 GB RAM.

HD 3000'in en fazla High Sierra desteği var. Normal bir şekilde kurulum yapmayı deneyin.

Çözüm

Yani sanal makineda High Sierra'nın üstünü indiremez miyim?

Evet, bu arada paylaştığım imaj normal kurulum için.

Peki High Sierra normal kurulum yaptıktan sonra bir çözümü olursa üstünü indirebilme olasılığım var mıdır? (örneğin Ventura)

Peki High Sierra normal kurulum yaptıktan sonra bir çözümü olursa üstünü indirebilme olasılığım var mıdır? (örneğin Ventura)

Evet, OpenCore Legacy Patcher ile Ventura hatta Sonoma'ya kadar güncelleme yapabiliyorsunuz.

Son düzenleme:
Evet, OpenCore legacy patcher ile Ventura hatta kadar Sonoma'ya güncelleme yapabiliyorsunuz.

Tamamdır teşekkürler yardım için. İyi ramazanlar.

Ben legacy BIOS kullanıyorum. Kurulumu nasıl UEFI'siz yapabilirim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı