Sanal makineden girersek HWID ban anlaşılır mı?

Warzone 2.0'da sebepsiz yere ban yiyorum. Yeni hesap açıp tekrar banlanıyorum. HWID ban atılmış. Bildiğiniz legal spoofer varsa söyler misiniz?

Yan hesaptan da girilmiyor direk onu da banlıyolar.

Anakart bani oldugu aklimdan bir an gitti 😂 spoofer kullanmak istersen kullan ama ben sahsen CS:GO devam ederdim banim acilana kadar.

Warzone 2.0'da sebepsiz yere ban yiyorum. Yeni hesap açıp tekrar banlanıyorum. HWID ban atılmış. Bildiğiniz legal spoofer varsa söyler misiniz?

Legal spoofer var mi ki? Sonucta yasal olmayan bir sekilde kaldiriyorsun banini.

CS:GO'da 5 gün sonra oynayabileyeceğim hesabımın silinmesini bekliyorum.

Bana CubeCraft'tan 1 hafta ban atmislardi aklima o geldi seneler once. Merak etme hizli geciyor baska rekabetci oyunlarda var bakabilirsin. Dunyanin sonu gibi bir şey bu biliyorum ancak sabretmen gerek. Belki hikaye turunden oyunlari falan seversin bütçen varsa. Oneririm :) Spoofer kullanip kullanmamakta sana kalmis beni yanlis anlama tabii.

Bana CubeCraft'tan 1 hafta ban atmislardi aklima o geldi seneler once. Merak etme hizli geciyor baska rekabetci oyunlarda var bakabilirsin. Dunyanin sonu gibi bir şey bu biliyorum ancak sabretmen gerek. Belki hikaye turunden oyunlari falan seversin bütçen varsa. Oneririm :) spoofer kullanip kullanmamakta sana kalmis beni yanlış anlama tabii.

Hocam gerçekten dünyanın sonu gibi hissediyorum o kadar bunaldımki hem ülkede yaşananlar hem de kafa dağıtacak bir şey olmaması çok kötü bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı