Valorant HWID ban

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 10100F RTX 3050 VENTUS 2X 8GB 2X8 3200 MHZ RAM 500GB SSD 500GB HDD
Valoranta HWID ban yedim dün açıldı bügün Valorant'ı yükleyip yeni hesap açtım ve giremeye çalıştım girdim. Güzel gitti 1 maça girdim maçta oyundan attı.

Şu banı nedense ben ve arkadaş grubum yemiyoruz, oynayalı 1 sene olacak neredeyse. HWID ban yemeyi nasıl başarıyorsunuz bir anlasam(!).

Hata verip mi attı yoksa yine mi ban yediniz? Bu arada isminiz güzelmiş.
yeni hesabı açtım oyuna girdim o hesap uzaklaştırma aldı
Hileden mi ban yedin yoksa toxic olduğun içinmi ban attılar.
jett ile yalnışıkla bug yaptığım için ban yedim
Şu banı nedense ben ve arkadaş grubum yemiyoruz, oynayalı 1 sene olacak neredeyse. HWID ban yemeyi nasıl başarıyorsunuz bir anlasam(!).
bug yaptığımdan dolayı
Yani? Buradaki sorun ne? Banın açılmıştı bir oyuna girdin ve tekrar mı ban yedin?
HWID banım dün kalktı bügün oyuna girdim farklı hesap ile o hesap uzaklaştırma aldı yine hwıd ban yemedim ama

Benim 3 aylık HWID banım vardı yarın son şimdi yarından itibaren öylece girebilecek miyim oyuna bilgisi olan benimle paylaşabilir mi?

Benim 3 aylık HWID banım vardı yarın son şimdi yarından itibaren öylece girebilecek miyim oyuna bilgisi olan benimle paylaşabilir mi?
knk ben hatayı çözdüm hwıd banım kalkmadan önce hesap açıp girmeyi denedim en az 3 kere o yüzden de banımın süresi uzadı ama riot games e bilet gönderdim banımı açtılar uzatılmasının sebebinide öğredim öyle

Çok basit kanka yayıncıların Valorant oynarken kullandığı VoiceMeeter banana uygulamasını ünsüz biri kullanınca otomatik ban atıyorlar zaten :D
Valorant'a HWID ban yedim dün açıldı bugün Valorant'ı yükleyip yeni hesap açtım ve giremeye çalıştım girdim. Güzel gitti 1 maça girdim maçta oyundan attı.

Kardeşim ban yediğinde mailine mesaj geldi mi ban yediğine dair bilgi.

Çok basit kanka yayıncıların Valorant oynarken kullandığı VoiceMeeter banana uygulamasını ünsüz biri kullanınca otomatik ban atıyorlar zaten :D

Kardeşim ban yediğinde mailine mesaj geldi mi ban yediğine dair bilgi.

Kanka ben onu halletim bile bilet yazdım ban açılmaxdan hesap açtım o yüzden süresi uzamış ama açtılar banımı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı