Sanal POS'u siteye gömmek

Daha fazla  
Merhaba, e-ticaret işine girdim fakat bir konudan rahatsızım. Müşteri ödeme yapmak için sanal POS servisinin sitesine yönlendiriliyor ve kart bilgilerini oraya giriyor. Ben istiyorum ki müşteri sanal POS servisinin sitesini yönlendirilmesin direkt olarak benim sitemden kart bilgilerini girip ödeme yapsın. Birkaç site öyle yapmış açıkçası hem daha güvenilir hem de daha prestijli gözüküyor. Bunu yapmanın bir yolu var mıdır? Kullandığım yazılım WordPress'in WooCommerce eklentisi. Halihazırda İyzico, PayTR, Vallet, Payoneer firmalarıyla sanal POS anlaşmam var eğer derseniz ki bunların hiçbirisini siteye gömemezsin, o zaman önerdiğiniz şirket ile anlaşırım dert değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

Şu işlemi yaptığınızda harici bağlantı ile mi ödeme yapıyorlar?

Yeni bir sayfa açıp kısa kod ekleyip [woocommerce_cart] yazın. Sonra ayarlardan ödeme sayfası olarak bu sayfayı seçin.

Oncelıkle kısa sürede wordpess sıstemını değiştirmen lazım cünkü genellikle bu kodlar güncel teknolojilerde sorun veya guvenlik açığı zafiyeti oluşturabiliyor WordPress sisteminden dolayı entegrasyonda sıkıntı olabılır

Şu işlemi yaptığınızda harici bağlantı ile mi ödeme yapıyorlar?
Kurulumu yaptım fakat müşteri ödeme yap butonuna basınca PayTR nin web sayfasına yönlendiriliyor ve oraya kart bilgilerini giriyor ben istiyorum ki oraya yönlendirilmesin benim sitem üzerinden ödeme yapsın. Ek olarak dediğiniz şekilde de olmuyor.

Oncelıkle kısa sürede wordpess sıstemını değiştirmen lazım cünkü genellikle bu kodlar güncel teknolojilerde sorun veya guvenlik açığı zafiyeti oluşturabiliyor WordPress sisteminden dolayı entegrasyonda sıkıntı olabılır
Eğer gömebileceğim başka bir yazılım varsa ona geçebilirim, yeterki gömebileyim.

Kurulumu yaptım fakat müşteri ödeme yap butonuna basınca PayTR'nin web sayfasına yönlendiriliyor ve oraya kart bilgilerini giriyor ben istiyorum ki oraya yönlendirilmesin benim sitem üzerinden ödeme yapsın.

Eğer gömebileceğim başka bir yazılım varsa ona geçebilirim, yeter ki gömebileyim.

Direk sıfırdan site yazıp oraya alabilirsin öyle daha güvenli olabileceğini düşünüyorum WordPress kodları ile uğraşan kırmaya çalışan adamlar çok var ve bu seni de etkiliyebilir güvenlik anlamında

Direk sıfırdan site yazıp oraya alabilirsin öyle daha güvenli olabileceğini düşünüyorum WordPress kodları ile uğraşan kırmaya çalışan adamlar çok var ve bu seni de etkiliyebilir güvenlik anlamında
Güvenlik anlamında problem olacağını düşünmüyorum, sitem çok yüksek güvenlikli bir sunucuda barındırılıyor birileri bir şeyler yapamaya çalıştığında anında korumaya geçiyor. Ayrıca kendim yazamam çünkü php’yi tam olarak bilmiyorum. Daha çok uygulama geliştirme ve veri tabanı alanlarına yatkınım.

Yeni konular

Geri
Yukarı