Philips One Blade tıraş bıçağının ömrü ne kadardır?

canberkyuksel

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, iyi sosyaller. Philips oneblade QP2724/20 isimli tıraş makinesini tam 1 sene önce aldım. Ortalama 2-3 haftada bir tıraş oluyorum. Bazen 1-2 ay kullanmadığımda oluyor. Bıçağın performansında düşüş olduğunu düşünmüyorum ufak tefek sakal bırakıyor ama. Sizce bıçağını değişmeli miyim? İnternette biraz araştırdım 2 bıçağı tıraş makinesinin sıfır fiyatına denk geliyor neredeyse :(

Bende 1 buçuk yıl kadar aynı bıçağı kullandım en son düşürdüm kırıldığı için mecburen vücut kitli + 3 bıçak olan paketini aldım. Vatan üzerinde aynı paket hala 800TL alacaksan o paketi alabilirsin kırmazsan uzun süre götürür fiyatı da uygun gibi.

Bende 1 buçuk yıl kadar aynı bıçağı kullandım en son düşürdüm kırıldığı için mecburen vücut kitli + 3 bıçak olan paketini aldım. Vatan üzerinde aynı paket hala 800TL alacaksan o paketi alabilirsin kırmazsan uzun süre götürür fiyatı da uygun gibi.
Teşekkürler. 1.5 sene boyunca tıraş olma sıklığın nasıldı? Mesela haftada 1 gibi mi birde vücut için olan ucundan memnunmusun daha önce hiç tıraş makinasını vücutta kullanmadım merak ediyorum 😃

Teşekkürler. 1.5 sene boyunca tıraş olma sıklığın nasıldı? Mesela haftada 1 gibi mi birde vücut için olan ucundan memnunmusun daha önce hiç tıraş makinasını vücutta kullanmadım merak ediyorum 😃
Vücutta hiç kullanmadım o yüzden bir şey söyleyemem bende sadece yüz için kullanıyorum, 1.5 senede hiç uzamaması için 3 günde bir falan kullanıyordum fakat hep kısayken kesiyordum zaten.

Geri
Yukarı