Sanalda penisini atan arkadaş

Daha anlatmadığın varsa anlat usta bu iş ciddi @GTX 1080.
Görüntülü konuşurken pencereyi açıp dışarıda donunu açıyordu birde gülerek yapıyordu bunu bende tabi kapatıyordum hemen aramayı bir daha görüşmem falan çok kez uyardım ben onu ama dinlemedi.

Kelime oyunu yapmak istemiştim ama iyi değildi kabul ediyorum.
Ben anladım hocam dert etmeyin 😂

Görüntülü konuşurken pencereyi açıp dışarıda donunu açıyordu birde gülerek yapıyordu bunu bende tabi kapatıyordum hemen aramayı bir daha görüşmem falan çok kez uyardım ben onu ama dinlemedi.

Hasta ruhlu bir arkadaşmış, engellemede geç bile kalmışsınız.

Usta nasıl şimdiye kadar dayandınız ben olsam arkadaşlık ilişkilerimi bitirim.

Görüntülü konuşurken pencereyi açıp dışarıda donunu açıyordu bir de gülerek yapıyordu bunu bende tabii kapatıyordum hemen aramayı bir daha görüşmem falan çok kez uyardım ben onu ama dinlemedi.

Usta bu çocuk gay bence sen detay verdikçe emin olmaya başladım.
Tenhada yakalamasın dikkat et kolla kendini.

Görüntülü konuşurken pencereyi açıp dışarıda donunu açıyordu bir de gülerek yapıyordu bunu bende tabii kapatıyordum hemen aramayı bir daha görüşmem falan çok kez uyardım ben onu ama dinlemedi.

Vay hayat kadın'ın sokağa fırlattığı hocam kesin şikayet edin bu işin peşine düşün derim.

Geri
Yukarı