Sanalda penisini atan arkadaş

14 yaşında kendisi. 3 gün sonra doğum günü 14'üne girecek.

Git döv yahu 13 yaşındaki çocuk için bizi nelerle uğraştırıyorsun ben de senden yaşça büyük bir adam seni taciz ediyor zannettim.

Ne bileyim siz öyle deyince hukukla alakam yok pek 😀

Normalde suçtur istediğin yere şikayet edersin ciddiye de alırlar ama 13 yaşındaki çocuğun da aklı kendisine yetmez kendin rahatça halledebileceğin iş. Gelip iki tokat atsak bu sefer çocuk dövdü diye bize yüklenirler.

20-30 yaşında adam olur o zaman büyük olay tabii, hayatını kaydırırlar. Senin durumunda konu biraz daha yumuşuyor.

Ya hocam yolda yürürken gelip arkamı avuçlayan biriyle en baştan konuşmayacaktım zaten belediye otobüsünde eş cinsel taklidi mi yapılır oğlum.

Hocam herhangi bir arkadaşım öyle bir şey yapsa ağzına yüzüne vururum arkadaşlığımı keserdim engellemek ile iyi yapmışsınız bir daha da görüşmeyin bence şakanın bir dozu olur eş cinsel ya da sapık olabilir.

Normalde suçtur istediğin yere şikayet edersin ciddiye de alırlar ama 13 yaşındaki çocuğun da aklı kendisine yetmez kendin rahatça halledebileceğin iş. Gelip iki tokat atsak bu sefer çocuk dövdü diye bize yüklenirler.

20-30 yaşında adam olur o zaman büyük olay tabii, hayatını kaydırırlar. Senin durumunda konu biraz daha yumuşuyor.
Ben şiddete kolay kolay başvuran biri değilim olay ilerlemedikçe. Oramı buramı avuçluyor ya o zaman ağzını yüzünü kırasım geliyor tutuyorum. Benimle özellikle bazen kavga etmeye çalışıyor ki güç gösterisi yapsın.

Ben şiddete kolay kolay başvuran biri değilim olay ilerlemedikçe. Oramı buramı avuçluyor ya o zaman ağzını yüzünü kırasım geliyor tutuyorum. Benimle özellikle bazen kavga etmeye çalışıyor ki güç gösterisi yapsın.

Yalnızca 1 kere ağzını burnunu kıracaksın. İster boş bir anında olsun, istersen seni rahatsız ettiği fark etmez. Tertemiz döveceksin zırıl zırıl ağlayacak.

Heh ondan sonra da sana ne yaptın diyen olursa hepsini anlatacaksın. O saatten sonra çocuğun ailesi bile ağzını açamaz. Şiddet yeri geldiğinde en iyi çözümdür.

Geri
Yukarı