Sanalmarketim.com güvenilir mi?

Kingofring

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar MSI'ın bu modelini almayı düşünüyorum ama aklıma takılan birkaç soru var;
  1. Sanalmarketim.com güvenilir mi?
  2. Gelen bilgisayarda çizik, kırık ve benzeri unsurlar olsa ilgilenirler mi?
  3. Bilgisayar tamir,bakım ve parça ekleme işlemlerini yapıyorlar mı?
  4. Sanalmarketim.com'dan alsam bakım ve benzeri işlerde Vatan Bilgisayara gönderebilir miyim?
MSI GE62 6QD-405XTR Apache Pro Core i7-6700HQ 8GB 128GB SSD +1TB GTX960M 15.6" Full HD FreeDOS | sanalmarketim
GTX1050Tİ'ye sahip ucuz ve performanslı oyuncu laptoplarını beklemenizi tavsiye ederim. Sorunuza gelince evet güvenilirdir. Çizik, kırık çıkınca okuduğum bazı yorumlara göre aman şahım ilgilenmediklerini duydum. Tamir,bakım gibi işlemleri kendinizde yapabilirsiniz yada garantiye gönderip parasını ödeyip parça ekletebilirsiniz diye düşünmekteyim. Son sorunuza gelince böyle bir şey yapacaklarını sanmıyorum zira bu sefer siz Vatan PC'ye yaptırdığınızda orda ki çalışan hata yaptığında çalışanın ben böyle bir şey yapmadım işte aldığı yerde ki çalışanlar hata yaptıysa beni ilgilendiren bir durum yoktur tarzında bir bahane uydurup bu işten sıyrılma durumu çok yüksektir zira fatura Vatan PC adına değil sanalmarketim.com adına kesilmiş oluyor.

Sanalmarketim güvenilirdir. 3-4 ay önce Hyper 212 EVO ve termal macun aldım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı