Sanalmarketim MSI Ge70 Ödeme

ghost5369

Hectopat
Katılım
17 Mayıs 2013
Mesajlar
423
Beğeniler
55
Merhaba arkadaşlar yine ben :cool: Sanalmarketim'den kart limitinin nihayet artması sonucu MSI Ge70 alıcam kartım vakıfbank world fakat sanalmarketim'de yapıkredi world yazıyor. Sitede Garanti Bonus yazarken ben ING Bonus denemiştim algılamıştı. Yine aynı şekilde algılar değil mi ?
Ayrıca önceden mail atmıştım sanalmarketim'e 2 kart ile birden alabilir miyim ? diye bana şu mesajı yolladılar:

Merhaba
Birden fazla kartla ödeme yapabilirsiniz. Bunun için hangi kartla ne kadarlık tutar ödeyeceğinizi ve hangisinin kaç taksit olacağını belirtmeniz gerekmektedir. Buna göre 2 joker ürün oluşturabiliriz. Teşekkürler.
World olmassa bu şekilde yapacağım bana biraz açıklar mısınız ? Tam olarak anlayamadım da :D

Not:Akşama kadar sürem var acil cevap bekliyorum.

Edit:Evet arkadaşlar afedersiniz zincirleme cenabetlikle bu iş son buldu yine.Beklediğim bişeydi tabii hayatta istediğim tek bir şey olmadı alıştım artık.Algıladığı halde yapıkredi istedi ve olmadı.Bi daha konu açmayacağım anladığım gibi bütün hayatımda istediğim hiç bişey olmuycak.Size anlatayım neler geçti başımdan:
Biraz nakit olan paramı altına yatırdık 640 tlye ve şu an altın dibe vurdu 525 tl oldu pc alalım dedik dolar tavan yaptı yaklaşık olarak türk lirası doların 2 katı.ING bank limit arttıralım dedik cevap bile vermediler.Bankasya 100 tl arttıralım dedik onu reddetiler.Ve şimdi vakıfbankı yaptık sanalmarketim kabul etmedi.Sinirden ağlıyorum şu an ağlamayım da napıyım ? He söyleyin hayatta tek bişey istedim.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı