Sanalpazar Sitesi Memnuniyetsizlik Uyarısı

Saydek34

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar gold bilgisayara bağlı online alışveriş sitesi bu site üzerinden yaptığım satışta maalesef sorunlar yaşadım ve yaşamaya devam ediyorum o yüzden kamuoyunu bilgilendirme amaçlı bir yazı yazacağım. Yaklaşık 1,5 hafta önce bu site üzerinden alıcının tavsiyesiyle komisyonunun düşük olması üzerine bir GET satışı gerçekleştirdim. Kişi önce ücreti yatırdı, ben ise ertesi sabah ürünü kargoladım ve ürün alıcıya ulaştı. Buraya kadar her şey güzel, fakat aracı site sanalpazar havuz hesabındaki ücreti, önce "kargoyu alıcı dışında başka biri almış" deyip, "ücreti hesabıma ancak kişinin telefon ile aranıp, sesli onay aldıktan sonra yatıracaklarını" söylediler. Oysa ki kişi ürüne onay vermişti ve daha sonra siteye mesaj attım. Mağduriyetimi söyledim, bana kişiyi aradıklarını fakat ulaşamadıklarını söylediler. Ben de alıcıyı arayıp durumu söylediğimde kendisini kimsenin aramadığını söyledi. Ertesi günü alıcımla irtibata geçtim ve o gün arandığını, sesli onay verdiğini söyledi. Sitede de "alıcı ürüne onay vermiştir, ödemeniz yapılacaktır" ibaresi yer aldı. Fakat aradan 1 hafta geçmesine rağmen site paramı işletmekte ve ücretimi hesabıma yansıtmamaktadır. Aradığımda ise oyalayıcı politikası tarzında mesajlar atıyor, Gold Bilgisayar'ın kötü günler geçirdiğini haber ve sanal ortamdan takip ediyorum. Lafı uzatmayacağım, siteden hiç bir şekilde şu an için alışveriş yapmamanızı öneriyorum. Acil nakit paraya ihtiyacım olduğunda maalesef beni mağdur ettiler. Alacağım ürün doların tavan yapmasıyla tabir-i caizse suya düştü, kamuoyuna duyurulur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı