Sanayide çalışmak mı fabrikada çalışmak mı?

Ben her ikisinde de çalıştım şu an hala çalışıyorum. Sana tavsiyem çok büyük bir fabrikada yapamıyorsan ufak sanayide staj yapman iyidir çünkü ileride kolay kolay ezdirmezsin kendini. Ben sanayide bir yıl toz, pas içinde çalıştım. Şu an bir fabrikanın Ar- Ge ofisinde çok temiz bir işim var. Sanayide çalışmanın faydası bunlar...
Fabrikanın dezavantajları nelerdir? sanayiyi bende deneyimliyorum beni istedikleri kadar yorabilirler ve çok yoruluyorum yorulmak beni yıldırmıyor ama usta baskısı psikolojimi etkiliyor kafamı yoruyor sanayide günlerim geçmek bilmiyor

Fabrika çünkü fabrikada üstün de senin gibi çalışan sanayide ise üstün patron olacağı için çekilmez genelde.
Sanayide sürekli gözler üzerimde rahat çalışamıyorum daralıyorum ama sanayide sabit stabil bi iş olur ve herkes benim ne yaptığımı her an izlemez diye düşünüyorum

Fabrika çünkü fabrikada üstün de senin gibi çalışan sanayide ise üstün patron olacağı için çekilmez genelde.
Sanayide sürekli gözler üzerimde rahat çalışamıyorum daralıyorum ama sanayide sabit stabil bi iş olur ve herkes benim ne yaptığımı her an izlemez diye düşünüyorum

Geri
Yukarı