Sanayide çıraklık yapılır mı?

İyi değil. Bunun yemeği içmesi suyu atıştırmalığı yorulması olmayacak mı? Haftalık 200'ü vur günlüğe. Günlük 28 TL. Yemeği içmesi nerede? 5-10 TL'lik de ayriyetten harcaman olur. Çok kötü.

Eli öpülesi zanaatını iyi icra eden ustadan işi öğrenmek için bedava bile çalışırım. Ayrıca bilgi çağındayız internetten istediğin meslek hakkında birçok teknik bilgiyi alabilirsin. Uygulamayı da ustanın yanında öğrenerek kendini geliştirebilirsin.

kardeşim tanıdık biriyse gir yoksa ezilirsin senin yaşlarında bende aynı senin gibi düşünürek girdim sürekli bağrış çağrış işten çıkıp işe tekrar girdim. Girer girmez iş filan öğretmiyorlar şunu getir bunu getir şurayı temizle ilerde sanayici olmayacaksan hiç çalışma tavsiye etmem

Kardeşim tanıdık biriyse gir yoksa ezilirsin senin yaşlarında bende aynı senin gibi düşünürek girdim sürekli bağrış çağrış işten çıkıp işe tekrar girdim. Girer girmez iş falan öğretmiyorlar şunu getir bunu getir şurayı temizle ileride sanayici olmayacaksan hiç çalışma tavsiye etmem.

Aynen ben de bu durumu yaşadım hatta iş montaj falan yaptırıyorlardı benden küçük çırağa
Sonlara doğru bende montajlara başladım ama işten çıkmak zorunda kaldım o zamanlar 8.sınıf tık şliseye hazırlanıyordum şimdi ise 11.ci sınıfım Allah'ın izni ile eğitimimi bitireceğim inşallah :)

Yeni konular

Geri
Yukarı