[Sonlandı] Sanayiye gidecekler için Car Mechanic Simulator 2015 çekilişi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

shush

Hectopat
Gerek COVID-19 gerek psikolojik bunalımlarımız sebebiyle notlarda bir düşüş gözlemliyoruz. Bu da bazılarımızın sanayide hayatın gerçeklerini öğrenmeye gönderilmesiyle sonuçlanıyor. Usta tarafından dayak yeme olasılığını azaltmak için bir fikir geldi aklıma. İndirimle fiyatı 3.10 TL'ye düşen Car Mechanic Simulator 2015 oyununu 1 arkadaşımıza hediye etmek istiyorum. Konuyu mizah bölümünde açtım ama çekilişi yapacağım.

Konunun ne zaman onaylanacağını bilmediğimden benden sonraki ilk mesajdan 15 dakika sonra kazananı açıklayıp hemen hediyeyi göndermek istiyorum. Acil işim çıkarsa aksayabilir.

Katılıyorum yazmanız yeterli 😃

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerek COVID-19 gerek psikolojik bunalımlarımız sebebiyle notlarda bir düşüş gözlemliyoruz. Bu da bazılarımızın sanayi de hayatın gerçeklerini öğrenmeye gönderilmesiyle sonuçlanıyor. Usta tarafından dayak yeme olasılığını azaltmak için bir fikir geldi aklıma. İndirimle fiyatı 3.10 TL'ye düşen Car Mechanic Simulator 2015 oyununu 1 arkadaşımıza hediye etmek istiyorum. Konuyu mizah bölümünde açtım ama çekilişi yapacağım.

Konunun ne zaman onaylanacağını bilmediğimden benden sonraki ilk mesajdan 15 dakika sonra kazananı açıklayıp hemen hediyeyi göndermek istiyorum. Acil işim çıkarsa aksayabilir.

Katılıyorum.

Katılmıyorum ama güzel niyetinizi tebrik etmeye geldim. Sanayiye giden arkadaşlara başarılar.

Katılıyorum. ( sonunda Technopat'da benden başka çekiliş yapan biri. )

Gerek COVID-19 gerek psikolojik bunalımlarımız sebebiyle notlarda bir düşüş gözlemliyoruz. Bu da bazılarımızın sanayi de hayatın gerçeklerini öğrenmeye gönderilmesiyle sonuçlanıyor. Usta tarafından dayak yeme olasılığını azaltmak için bir fikir geldi aklıma. İndirimle fiyatı 3.10 TL'ye düşen Car Mechanic Simulator 2015 oyununu 1 arkadaşımıza hediye etmek istiyorum. Konuyu mizah bölümünde açtım ama çekilişi yapacağım.

Katılıyorum babam hayatı öğrenmem amaçıyla gönderebilir normalde göndermez ama zorluğu anlamak için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı