Sandalye önerisi

TheGomezMC

Kilopat
Daha fazla  
Dostlar şimdi kilolu birisi olduğumdan son kullandığım sandalyem kırıldı zamanında 150TL'ye almıştım.
Kırılan yeri orta mekanizmasıydı bu arada.
Şu an bu ürünü almak istiyorum ama bir size danışmak istedim bu fiyat bandında ne alınır neden alınır.

Son düzenleme:
Dostlar şimdi kilolu birisi olduğumdan son kullandığım sandalyem kırıldı zamanında 150TL'ye almıştım.
Şu an bu ürünü almak istiyorum ama bir size danışmak istedim bu fiyat bandında ne alınır neden alınır.
Bence sırf renkli diye seçim yapma makam koltuğu bak. Bendede kilo var ondan diyorum. :D

Kırılmasının sebebi plastik ayaklı sandalyeye sahip olman muhtemelen, kırılan yeri de ayağıdır diye tahmin ediyorum. Bence boşuna parça harcama, Türksit’in kendi sitesinde yedek parçalar satılıyor. Bu ürüne uygun olan bir metal ayak alıp montajlarsan sorunun çözülmüş olur, paran da cebinde kalır.

Kırılmasının sebebi plastik ayaklı sandalyeye sahip olman muhtemelen, kırılan yeri de ayağıdır diye tahmin ediyorum. Bence boşuna parça harcama, Türksit’in kendi sitesinde yedek parçalar satılıyor. Bu ürüne uygun olan bir metal ayak alıp montajlarsan sorunun çözülmüş olur, paran da cebinde kalır.
Direk ordataki mekanizmadan kırıldı onu yazmayı unutmuşum.

Bu tip şeyler değil de daha konfor odaklı ürünler arıyorum ama teşekkür ederim.
O mekanizma da satılıyordur muhtemelen. Hatta onların da daha kalitelisi vardır diye tahmin ediyorum yedek parçalarda. Bence bir göz gezdir.
Doğrudur ama çoktan çöğe attım onu 3 yıl kullandım artık ömrünü doldurmuştu bence.

O ürüne 600 lira vermektense bunu almanızı öneririm.
Satıcı puanı çok düşük pek güven vermedi ama teşekkür ederim bu tip ürünlere de bakarım.

Bu tip şeyler değil de daha konfor odaklı ürünler arıyorum ama teşekkür ederim.

Doğrudur ama çoktan çöğe attım onu 3 yıl kullandım artık ömrünü doldurmuştu bence.

Satıcı puanı çok düşük pek güven vermedi ama teşekkür ederim bu tip ürünlere de bakarım.

Bu koltuğu aynı satıcıdan yaklaşık 2 hafta önce aldım ve çok memnunum. Stokta olsaydı mutlaka önerirdim.

Bu koltuğu aynı satıcıdan yaklaşık 2 hafta önce aldım ve çok memnunum. Stokta olsaydı mutlaka önerirdim.
böyle sandalyeler almayı düşündüm rahat da gözüküyor ama deri olduklarından bi çok mu terletir fln diye düşünüyorum öyle bir soun var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı