Elektronik SanDisk 1 TB SSD Plus - 1.249 TL, SanDisk Ultra 3D 1 TB - 1.269 TL

hidayet eker

Hectopat
Daha fazla  
SanDisk 1 TB SSD Plus;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

SanDisk Ultra 3D 1 TB SSD;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu fiyata M.2'ler yok muydu ya?

Eğer Ultra 3D alacaksanız sonundaki kodun G25 olduğundan emin olun. G26 kodlu yeni sürümün SSD Plus'tan bir farkı yok. Tabii ki bu henüz tam kesinleşmedi fakat WD Blue SA510 modeli WD Green ile benzer komponentler kullanıyor mesela. Ultra 3D'nin eski sürümü WD Blue 3D NAND ile aynıydı. Yeni sürüm muhtemelen SA510'un SanDisk etiketli hali. Bu nedenle G26 kodlu Ultra 3D almayın.

Linki verilen Ultra 3D ise G25, yani eski ve kaliteli üretim. Fakat fiyatı bana saçma derecede ucuz geldi. Fake olma ihtimali olabilir diye düşünüyorum fakat emin olamadım.
Bunlar kronik sorunlu diye biliyorum.
Ultra 3D sorunsuz. Fakat G25 kodlu olanı sorunsuz. G26 olanı yine WD Green komponentleri kullanıyor. Bu yüzden çöp. G25 kodlu model ise gayet kaliteli. Benim sistemimde de G25 kodlu olanı var ve gerçekten çok iyi.

Bunlar kronik sorunlu diye biliyorum.
Kronik sorunlu değil. Sadece SSD Plus kötü. Ultra 3D ise gayet alınabilir.

Eğer Ultra 3D alacaksanız sonundaki kodun G25 olduğundan emin olun. G26 kodlu yeni sürümün SSD Plus'tan bir farkı yok. Tabii ki bu henüz tam kesinleşmedi fakat WD Blue SA510 modeli WD Green ile benzer komponentler kullanıyor mesela. Ultra 3D'nin eski sürümü WD Blue 3D NAND ile aynıydı. Yeni sürüm muhtemelen SA510'un SanDisk etiketli hali. Bu nedenle G26 kodlu Ultra 3D almayın.

Linki verilen Ultra 3D ise G25, yani eski ve kaliteli üretim. Fakat fiyatı bana saçma derecede ucuz geldi. Fake olma ihtimali olabilir diye düşünüyorum fakat emin olamadım.

Ultra 3D sorunsuz. Fakat G25 kodlu olanı sorunsuz. G26 olanı yine WD Green komponentleri kullanıyor. Bu yüzden çöp. G25 kodlu model ise gayet kaliteli. Benim sistemimde de G25 kodlu olanı var ve gerçekten çok iyi.
İlk kez duydum ama sitede G25 yazıyor zaten.

Kronik sorunlu değil. Sadece SSD Plus kötü. Ultra 3D ise gayet alınabilir.

İlk kez duydum ama istede G25 yazıyor zaten.
Kusura bakmayın yanlış biliyormuşum. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Aynı ilanı bir kaç gündür takip ediyorum. Bir çok yerde aynı ürün 1.600 TL üzerinde fiyat var. Satıcıya da sordum orijinal mi diye, orijinal 2+1 yıl garantili dedi. Tabi kötüleyecek değil elbette ama yine de emin olamadım almakta. Daha öncesinden yapılan bir yorum da yok ilan altında satıcı ile ilgili ancak diğer ürünlerinde olumsuz bir yorum göremedim satıcının. Alan var mı bu satıcıdan? Bunun haricinde şu an güvenilir ve uygun fiyat diyebileceğimiz webdenal sitesi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı