Sandisk 120GB M.2 SSD CrystalDiskMark Değerleri Normal mi?

Bu değerler normal SATA SSDlerin rahatlıkla gördüğü değerler bence M2 olmasının bir esprisi olmamış muhtemelen daha fazla para vermişsinizdir. İptal etme gibi bir şansınız varsa edin ve ÇöpDisk SSDye bulaşmayın kendim şuan SATA olan modelini kullanıyorum keşke almasaydım dedirtiyor bazen yazma hızı neredeyse HDD ye kadar düşecek o kadar sıkıntılı okuma hızı aynı şekilde
Bİlinçli olarak aldım. Laptopuma SATA3 ssd takmak için CD'yi iptal etmem gerekiyor. Bu işlem de garanti dışı bırakıyor. Beklentim zaten fazla değil.

Her ne kadar değerler düşük gözükse de Access Time 0.1 milisaniye gibi süre olacağından uygulamalar hızlı açılacaktır tahminimce. Sandisk yerine Samsung 970 EVO alsaydınız daha iyi olurdu aslında :)
Samsung 970 Evo 250GB NVME M.2 SSD (3400/1500MB/S) Fiyatı
Her ne kadar değerler düşük gözükse de Access Time 0.1 milisaniye gibi süre olacağından uygulamalar hızlı açılacaktır tahminimce. Sandisk yerine Samsung 970 EVO alsaydınız daha iyi olurdu aslında :)
Samsung 970 Evo 250GB NVME M.2 SSD (3400/1500MB/S) Fiyatı
Bütçem çok sınırlı maalesef :)

N11 üzerinden mi aldın? Aynı ürünü satan yerler mevcut. Satıcı yazma hızı olarak 182 MB olarak belirtmiş zaten. Bu da aynı seriden SSD olsa gerek. Fiyatını hak etmiyor bence ancak bunu zaten bilerek aldığına göre yapacak da bir şey yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı