SanDisk 480 GB SSD Plus nasıldır?

Ya zaten almaya pek sıcak bakmıyorum babama 5700'ü aşmama sözü verdim (arkadaşlar 4000'den ikna ede ede) yani monitörün stoğu tükendi bir de üstüne bu fiyata SSD alırsam babamın kalbini çok kırarım. Zaten kronik sorunluymuş. Yani galiba.
WD Green almayı düşünüyorum sorunu yoktur değil mi? (240GB).

WD Green ve SSD Plus pek de farklı değil, ikisi de aynı sayılır kalite bakımından. WD'nin adı var diye Green almayın. Zaten SanDisk ve WD aynı marka artık, WD satın aldı.

385 TL'ye SSD Plus 480 GB gayet iyi, fiyatına göre tavsiye edebilirim ancak 460 TL verebilirseniz WD Blue 500 GB fazlasıyla öne çıkıyor.

Ya zaten almaya pek sıcak bakmıyorum babama 5700'ü aşmama sözü verdim (arkadaşlar 4000'den ikna ede ede) yani monitörün stoğu tükendi bir de üstüne bu fiyata SSD alırsam babamın kalbini çok kırarım. Zaten kronik sorunluymuş. Yani galiba.
WD Green almayı düşünüyorum sorunu yoktur değil mi? (240GB).

Keşke herkes senin gibi düşünceli olsa kardeşim. Tebrik ederim. Sıkıntı çıkmaz. Alabilirsin.

WD Blue 250 GB satın alacağım. Samsung 860 Evo ile kıyaslarsak iobs değerleri çok fark yok. TBW değerlerinde öyle. Konuyla alakalı değilmiş. Doğru biliyorum değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı